Żona Maxa Cavalery atakuje wokalistę Sepultury. „P*****l się!”

Relacje w zespołach bywają burzliwe. Wiedzą o tym członkowie Sepultury, której trzon przez lata tworzyli bracia Cavalera. Była menadżerka grupy i żona Maxa Cavalery atakuje aktualnego wokalistę Sepultury. „P*****l się!” – do Derricka Greena zwraca Gloria Cavalera.

Max Calavera rozstał się z Sepulturą w 1996 r., kiedy zespół postanowił zwolnić jego żonę i menadżerkę kapeli Glorię. Dekadę później z Sepultury odszedł również Igor Cavalera, perkusista grupy i brat Maxa. Był to koniec pewnej epoki.

Bracia Cavalera poszli swoimi drogami, skupiając się na własnych projektach. Sepultura przetrwała, ale z pierwszego składu pozostał zaledwie jeden muzyk. Mowa o Paulo Jr., który obecnie występuje z Andreasem Kisserem (Kisser dołączył do Sepultury w 1986 r.), a także zwerbowanymi już po rozstaniu z braćmi Cavalera Derrickiem Greenem i Eloy Casagrande.

Nie jest tajemnicą, że relacje pomiędzy braćmi Cavalera a obecnymi członkami Sepultury są raczej chłodne. Nie ma mowy o nawiązaniu jakiejkolwiek współpracy pomiędzy dwoma obozami, ale dziennikarze lubią w wywiadach poruszać ten temat. Ostatnio podcast Scars and Guitars poprosił o komentarz Derricka Greena. Wokalista Sepultury grzecznie stwierdził, że są na to małe szanse i że sam woli nie wracać do przeszłości.

– Niektórym ludziom trudno jest się ruszyć. Zmiany przychodzą z trudem. Często dlatego, że powodują pewien lęk. To naturalne dla niektórych, że wolą polegać na rzeczach znanych z przeszłości – powiedział Green.

– Dla mnie ważne jest to, żeby odkrywać nowe obszary i ciągle ewoluować. Zmiany są konieczne. To normalne u każdego z nas, dlatego akceptuję to, ciesząc się tym, co się dzieje – dodał wokalista.

Wypowiedź Greena można uznać za stonowaną, niemniej słowa obecnego frontmana Sepultury mocno rozsierdziły Glorię Cavalerę.

„P*****l się!” – na Facebooku napisała eks-manager Sepultury, adresując post to Greena. „Max i Igor nigdy nawet nie mówili o swoim powrocie. Dlaczego uważasz, że odeszli? Musisz o nich mówić? Chcesz zwrócić na siebie uwagę mediów? To tobie trudno się ruszyć! Max i Igor potrafią wrócić do korzeni, a wszystko, co potrafisz ty, to śpiewanie tekstów napisanych przez mojego męża!”.

Wygląda na to, że topór wojenny jeszcze długo nie zostanie zakopany. Bracia Cavalera robią swoje, podobnie jak Sepultura. Grupa przygotowuje się do wydania nowej płyty. Album „Quadra” ukaże się już 7 lutego.

Polski koncert Sepultury odbędzie się 10 czerwca w Krakowie na Mystic Festival.

Merch Sepultury znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.