Żona Maxa Cavalery atakuje wokalistę Sepultury. „P*****l się!”

Relacje w zespołach bywają burzliwe. Wiedzą o tym członkowie Sepultury, której trzon przez lata tworzyli bracia Cavalera. Była menadżerka grupy i żona Maxa Cavalery atakuje aktualnego wokalistę Sepultury. „P*l się!” – do Derricka Greena zwraca Gloria Cavalera.

Max Calavera rozstał się z Sepulturą w 1996 r., kiedy zespół postanowił zwolnić jego żonę i menadżerkę kapeli Glorię. Dekadę później z Sepultury odszedł również Igor Cavalera, perkusista grupy i brat Maxa. Był to koniec pewnej epoki.

Bracia Cavalera poszli swoimi drogami, skupiając się na własnych projektach. Sepultura przetrwała, ale z pierwszego składu pozostał zaledwie jeden muzyk. Mowa o Paulo Jr., który obecnie występuje z Andreasem Kisserem (Kisser dołączył do Sepultury w 1986 r.), a także zwerbowanymi już po rozstaniu z braćmi Cavalera Derrickiem Greenem i Eloy Casagrande.

Nie jest tajemnicą, że relacje pomiędzy braćmi Cavalera a obecnymi członkami Sepultury są raczej chłodne. Nie ma mowy o nawiązaniu jakiejkolwiek współpracy pomiędzy dwoma obozami, ale dziennikarze lubią w wywiadach poruszać ten temat. Ostatnio podcast Scars and Guitars poprosił o komentarz Derricka Greena. Wokalista Sepultury grzecznie stwierdził, że są na to małe szanse i że sam woli nie wracać do przeszłości.

– Niektórym ludziom trudno jest się ruszyć. Zmiany przychodzą z trudem. Często dlatego, że powodują pewien lęk. To naturalne dla niektórych, że wolą polegać na rzeczach znanych z przeszłości – powiedział Green.

– Dla mnie ważne jest to, żeby odkrywać nowe obszary i ciągle ewoluować. Zmiany są konieczne. To normalne u każdego z nas, dlatego akceptuję to, ciesząc się tym, co się dzieje – dodał wokalista.

Wypowiedź Greena można uznać za stonowaną, niemniej słowa obecnego frontmana Sepultury mocno rozsierdziły Glorię Cavalerę.

„P*****l się!” – na Facebooku napisała eks-manager Sepultury, adresując post to Greena. „Max i Igor nigdy nawet nie mówili o swoim powrocie. Dlaczego uważasz, że odeszli? Musisz o nich mówić? Chcesz zwrócić na siebie uwagę mediów? To tobie trudno się ruszyć! Max i Igor potrafią wrócić do korzeni, a wszystko, co potrafisz ty, to śpiewanie tekstów napisanych przez mojego męża!”.

Wygląda na to, że topór wojenny jeszcze długo nie zostanie zakopany. Bracia Cavalera robią swoje, podobnie jak Sepultura. Grupa przygotowuje się do wydania nowej płyty. Album „Quadra” ukaże się już 7 lutego.

Polski koncert Sepultury odbędzie się 10 czerwca w Krakowie na Mystic Festival.

Merch Sepultury znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV