Znamy szczegóły nowej płyty Hatebreed. „Weight of the False Self”

Znamy szczegóły nowej płyty Hatebreed. Amerykanie w listopadzie przypomną o sobie albumem „Weight of the False Self”. Krążek ukaże się nakładem wytwórni Nuclear Blast Records.

Kiedy Jamey Jasta, frontman Hatebreed, kilka dni temu oznajmił, że zajmie się sprzedażą makaronu, trochę obawialiśmy się, że temat nowej płyty Hatebreed poszedł w odstawkę. Na szczęście jest wręcz odwrotnie. Zespół właśnie zapowiedział premierę nowego wydawnictwa.

„Weight of the False Self” trafi do sklepów pod koniec listopada. Na album trafi 12 premierowych utworów Hatebreed, w tym tytułowy numer, który możecie sprawdzić poniżej.

Czego możemy spodziewać się po nowym materiale Hatebreed?

– Przypuszczam, że jeśli prześledzisz naszą dyskografię, to im wcześniejsze płyty, tym więcej znajdziesz w nich typowo hardcore’owych zagrywek – w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów tłumaczył Matt Byrne z Hatebreed. – Im bardziej rozwijaliśmy się przez lata, tym więcej zaszczepialiśmy w naszą twórczość elementów metalu.

– Jesteśmy wielkimi fanami obu gatunków – stwierdził gitarzysta. – Sądzę, że to po prostu to, czego słuchamy i co chcemy grać. To naturalne, że będziemy pisać właśnie takie rzeczy.

CZYTAJ TEŻ: WOKALISTA HATEBREED RUSZA Z PRODUKCJĄ MAKARONU JASTAPASTA

Swój ostatni album „The Concrete Confessional” Hatebreed zaprezentowali w 2016 r. W Polsce po raz ostatni amerykańska ekipa zagrała w ubiegłym roku na Mystic Festival.

Koszulki Hatebreed znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV