Zmiany w trasie Vader, Marduk i Ragehammer

Tegoroczna trasa Vadera, Marduk i Ragehammer, organizowana przez agencję Left Hand Sounds, odbędzie się w innym kształcie niż pierwotnie zakładano. Część zaplanowanych wcześniej koncertów nie dojdzie do skutku.

„Główny powód jest oczywiście znany, lecz tak naprawdę, jeśli wdać się w szczegóły, to borykamy się z problemem braku jednoznacznych wytycznych co do organizacji wydarzeń. Podczas gdy w innych branżach lockdown wyraźnie stopniał, koncerty na większą skalę nie zostały nadal unormowane” – czytamy w informacji, którą otrzymaliśmy od agencji Left Hand Sounds.

Trasa Blitz MMXX: Pandemic Madness z udziałem Vader, Marduk i Ragehammer nie została wprawdzie odwołana, ale zaszło kilka istotnych zmian.

Koncert w Poznaniu odbędzie się 24 września w nowej lokalizacji: w FoodHall w budynku starego dworca PKP. Tamtejsza przestrzeń pozwala nam na zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy uczestnikami. Zakupione bilety zachowują ważność, ale można je zwrócić, np. jeśli nowy termin jest nieodpowiedni. Można również przebukować bilet z Gdańska/Łodzi/Lublina na koncert w Poznaniu.

Natomiast koncert w Warszawie został przeniesiony na Letnią Scenę Progresji. Oznacza to, że w koncercie będzie mogło uczestniczyć więcej osób.

Koncerty w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Białymstoku i Lublinie zostały odwołane. W sprawie procedury zwrotu/przebukowania biletu każdy nabywca otrzyma e-mail od sprzedawcy biletu, czyli od: Ticketos (w przypadku Gdańska, Łodzi i Lublina), Left Hand Sounds (w przypadku Gdańska, Łodzi, Lublina, jeśli bilet został zakupiony bezpośrednio przez stronę Lefthandsounds.org) lub Eventim (w przypadku Krakowa, Białegostoku).

Decyzję o ewentualnym przebukowaniu biletu zakupionego w Ticketos/Left Hand Sounds należy podjąć do 20 września. Po tym terminie środki zostaną zwrócone automatycznie.

Wszystkie koncerty trasy będą odbywały się w obowiązującym reżimie sanitarnym!

Pełna rozpiska Pandemic Madness Tour 2020 przedstawia się następująco:

24 września: Poznań, FoodHall*
25 września: Wrocław, Centrum Koncertowe A2
26 września: Zabrze, CK Wiatrak
27 września: Warszawa, Letnia Scena Progresji**

*koncert organizowany przez Left Hand Sounds
**koncert organizowany przez Klub Progresja

fot. M. Wawrzyniak

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.