Wirtualne show Within Temptation przełożone

Wirtualne show Within Temptation „The Aftermath”, które pierwotnie miało odbyć się 8 i 9 lipca, zostało przesunięte z powodu problemów technicznych. Wydarzenie odbędzie się nieco później: 15 i 16 lipca.

– Wszyscy wiecie, że jesteśmy absolutnymi mistrzami w zmienianiu terminów, a teraz osiągnęliśmy nowy kamień milowy: najkrótsze odroczenie w naszej karierze – żartuje Sharon den Adel, głos Within Temptation.

– Bardzo ciężko pracujemy nad naszym wydarzeniem VR, ale ponieważ jest to coś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy, i na pewno też coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliście, czasami doświadczamy kilku utrudnień w procesie, który jest dla nas i naszej ekipy zupełnie nowym doświadczeniem – tłumaczy wokalistka.

Interaktywne widowisko „The Aftermath” ostatecznie odbędzie się 15 i 16 lipca. Przedsięwzięciem ma być napędzane najnowocześniejszą technologią, tak by dać fanom możliwość aktywnego uczestnictwa w wirtualnym show. Podczas godzinnego wydarzenia online holenderska formacja wykona zestaw nowszych i starszych utworów w czterech różnych światach, które współdziałać będą zarówno z zespołem, jak i z muzyką, cokolwiek może to oznaczać.

– Widowisko, które rozgrywa się w różnych odsłonach postapokaliptycznego świata, w którym jesteśmy świadkami następstw zagłady ludzkości i nie wiadomo, czy ktokolwiek i cokolwiek z rasy ludzkiej przetrwało – fabułę „The Aftermath” opisuje Sharon den Adel.

Bilety w cenach 24,99 euro (dla jednej osoby) lub 29,99 euro (dla dwóch lub większej liczby osób oglądających koncert w tym samym pokoju) są dostępne na stronie Within Temptation.

CZYTAJ TEŻ: KONCERT WITHIN TEMPTATION I EVANESCENCE PRZEŁOŻONY NA 2022

Wraz z nadchodzącym przedsięwzięciem Within Temptation ogłasza wydanie zupełnie nowego singla „Shed My Skin”. Piosenka powstała we współpracy z niemiecką metalcore’ową grupą Annisokay.

„Shed My Skin” to trzeci z serii samodzielnie wydanych singli przez Within Temptation i ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych 25 czerwca. Oficjalny klip do utworu będzie miał swoją premierę podczas widowiska „The Aftermath”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.