Whitesnake kończy karierę, ale najpierw zagra w Polsce w 2022

Formacja Whitesnake żegna się ze sceną. Legendarna kapela ogłosiła właśnie pożegnalną trasę. Łezka kręci się w oku, ale mamy dobrą wiadomość dla polskich fanów: Whitesnake nie zapomnieli o Polsce. Amerykanie zagrają 12 czerwca 2022 r. zagrają w Tauron Arenie w Krakowie.

Po sukcesie, jaki przed dwoma laty odniósł ostatni album Whitesnake „Flesh & Blood”, grupa zagrała 65 koncertów w 30 krajach dla ponad 750 000 fanów. W 2022 r. zespół powróci z pożegnalną trasą, przekrojowo prezentując swój dorobek, w tym niekwestionowane hity, zaliczane do kanonu rock’n’rolla.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani i nie możemy się już doczekać, aby wystąpić w krakowskiej Tauron Arenie w 2022 r. na trasie Farewell Tour, świętującej dziedzictwo Whitesnake, z utworami, które od prawie 50 lat podbiją rockowe listy przebojów na całym świecie. Jestem absolutnie zachwycony, że mogę powitać w szeregach Whitesnake niezwykle uzdolnionego Dino Jelusicka. Zwróciliśmy na niego uwagę już dwa temu, kiedy graliśmy razem w Zagrzebiu. Pokochacie go! – komentuje David Coverdale, frontman Whitesnake.

– Jestem bardzo zaszczycony i wdzięczny, że od prawie 50 lat nadal mogę koncertować na tej planecie – dodaje wokalista. – Świętowałem i cieszyłem się niezapomnianymi chwilami wraz z milionami ludzi, którzy dołączyli do mnie i wspierali mnie w tej podróży… Naprawdę kocham te wspólne przeżycia z moimi muzykami i po prostu uwielbiam swoją pracę i tak zawsze będzie… Dziękuję wam!

Koncert organizuje agencja Metal Mind Productions. Bilety w cenach od 220 zł trafią do sprzedaż 10 września. Szukajcie ich w oficjalnym sklepie Metal Mind Productions, na Biletin.pl, Ebilet.pl i Eventim.pl.

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV