Ville Valo z HIM na dwóch koncertach w Polsce

Frontman Him powraca z solowym projektem. Ville Valo oficjalnie zapowiedział premierę pierwszej solowej płyty „Neon Noir” i promującą ja trasę. Muzyk nie zapomniał o Polsce.

Ucieszą się fani HIM. Ville Valo, lider fińskiej formacji, która przed trzema laty oficjalnie zakończyła działalność, wraca do gry. Na początku 2023 r. Ville zadebiutuje jako solowy artysta, wydając album „Neon Noir”. Na tym jednak nie koniec. Wokalista zamierza promować go na koncertach, a dwa z nich zagra w naszym kraju.

Ville zagra najpierw 14 lutego 2023 r. w klubie Proxima w Warszawie, a dzień później w krakowskim klubie Kwadrat. Oba koncerty organizuje agencja Live Nation.

Przedsprzedaż biletów dla klientów banku Citi Handlowy rozpocznie się już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia, o godz. 10:00. Dzień później wystartuje przedsprzedaż Ticketmaster. Ogólna sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek, 11 kwietnia, o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Ville Valo to ważna postać fińskiej, ale i światowej sceny rockowej. Dowodząc HIM, muzyk dał się poznać szerokiej publiczności. W 2017 r. trwająca 26-lat kariera HIM dobiegła końca. W międzyczasie Valo związał się z kultową fińską grupą Agents, by teraz zaprezentować nowy, tajemniczy solowy projekt VV. W 2020 r. Ville nieoczekiwanie zaprezentował epkę projektu VV „Gothica Fennica Vol. 1”.

Wydawnictwo przypominamy poniżej.

Przypomnijmy: ostatni polski koncert Him odbył się w listopadzie 2017 r. Dyskografię grupy zamyka album „Tears on Tape” z 2013 r.

fot. S. Sajak (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.