Venom w Polsce w 2020. Legenda zagra na festiwalu Into The Abyss

Znamy pierwsze gwiazdy festiwalu Into The Abyss. Dwudniowa impreza odbędzie się w dniach 15 i 16 maja 2020 r. we Wrocławiu w klubie Zaklęte Rewiry. Pierwszym headlinerem będzie legendarny Venom. Oprócz tego zagrają: Rebaelliun, Gruzja i Fuoco Fatuo.

Into The Abyss to dziś największy w Polsce klubowy festiwal muzyki metalowej i pokrewnej, który wraca właśnie z piątą odsłoną. Pierwszym headlinerem imprezy będzie legendarny Venom, zespół dowodzony przez jednego z najbardziej wyrazistych muzyków sceny metalowej, wokalistę i basistę Cronosa. Na Into The Abyss grupa zaprezentuje przekrojowy set, zawierający utwory z kultowych albumów „Welcome To Hell” czy „Black Metal”, a także najnowszy materiał. Nie ma szanującego się fana metalu, który nie odśpiewa z nimi tego wieczoru nieśmiertelnego numeru „Countess Bathory”!

U boku Venom wystąpi również brazylijskie deathmetalowe komando Rebaelliun, równie nowatorska co obrazoburcza Gruzja, posępni funeral metalowcy z Fuoco Fatuo, a także wielu innych wyjątkowych artystów, których poznamy już wkrótce!

Into The Abyss Festival 2020 odbędzie się 15 i 16 maja 2020 roku we wrocławskim klubie „Zaklęte Rewiry”.

Przedsprzedaż dwudniowych karnetów na festiwal rozpocznie się już 6 grudnia o godz. 16:00 na www.sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV