Vader powraca z nowym utworem. Dwie płyty w 2019

Vader powraca z nowym singlem. Świeżo opublikowany utwór „Grand Deceiver” promuje epkę „Thy Messenger”, jedno z dwóch premierowych wydawnictw, jakie Peter & Co. planują na 2019 r.

Vader ma przed sobą pracowity rok. Po intensywnej serii koncertów, których w 2018 r. zespół dał grubo ponad 100, zespół zamierza skupić się na pracy wydawniczej. W 2019 r. grupa planuje wypuścić dwie płyty: epkę i pełnoprawny longplay.

Zgodnie z zapowiedziami zespołu na pierwszy ogień pójdzie minialbum „Thy Messenger”. Znajdą się na nim cztery utwory nagrane w Herz Studio w Białymstoku pod okiem braci Wiesławskich. Epka będzie miała premierę 31 maja.

Singiel „Grand Deceiver” zapowiadający „Thy Messenger” udostępniamy poniżej.

– Jesteśmy podekscytowani, mogąc zaprezentować nowy utwór z naszego nowego wydawnictwa. „Grand Deceiver” to utwór otwierający epkę „Thy Messenger”, a także doskonała reprezentacja tego, czego możecie spodziewać się na nadchodzących nagraniach – komentuje Vader.

Jak poinformował niedawno zespół, równolegle trwają prace nad kolejnym, pełnowymiarowym wydawnictwem Vader. Płyty możemy spodziewać się w drugiej połowie roku.

Dyskografię Vader zamyka „The Empire” z 2016 r.

„The Empire”, a także inne płyty i pełną ofertę merchu Vader znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Monika Wawrzyniak Photography

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV