Trivium wystąpi w Polsce. Grupa w 2018 zagra w Warszawie

Metalowcy ze wschodniego wybrzeża USA, formacja Trivium, przyjadą do Polski. Koncert odbędzie się 25 marca w warszawskiej Progresji, gdzie grupa przyjedzie z materiałem z jeszcze gorącej płyty „The Sin And The Sentence”.

Gdy w sierpniu pojawili się na woodstockowej scenie, temperatura pod sceną przekroczyła wszelkie normy. Nie mniej gorący jest ich najnowszy album, który do sprzedaży trafił 20 października.

„The Sin And The Sentence” to kompilacja 11 utworów zarejestrowanych pod okiem producenta Josha Wilbura (Lamb Of God, Gojira). Krążek promują single „The Sin and the Sentence”, „The Heart from Your Hate”, „Betrayer” oraz najnowszy „Thrown Into The Fire”.

Najnowszy materiał skład Trivium w 2018 r. ma zamiar promować na koncertach – również w Europie. Dobra wiadomość dla polskich fanów zespołu jest taka, że przy okazji europejskich wojaży Amerykanie odwiedzą też Polskę. Grupa 25 marca zamelduje się w klubie Progresja w Warszawie.

Bilety w cenie 90 (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu) trafią do sprzedaży w piątek 10 listopada. Kupicie je na stronie organizatora – Knock Out Productions. Po merch Trivium zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Damian Mekal/WOŚP

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV