Tom Morello rozkręca imprezę z Bring Me The Horizon

Tom Morello rozkręca imprezę z Bring Me The Horizon. Gitarzysta Rage Against The Machine udostępnia nowy singiel z gościnnym udziałem popularnej kapeli z Sheffield. „Let’s Get The Party Started” znajdzie się na nadchodzącym solowym albumie Morello.

Tom Morello to legenda Rage Against The Machine, ale też muzyk, który przez lata angażował się w wiele innych projektów, takich jak Audioslave czy ostatnio Prophets of Rage. Ostatnio Morello podąża jednak własną ścieżką, wydając muzykę pod własnym nazwiskiem. W październiku ukaże się jego trzeci już solowy album „The Atlas Underground Fire”, na którym nie zabraknie gości. Wśród nich znajdą się m.in. Bruce Springsteen, Eddie Vedder i Bring Me The Horizon.

Efekt współpracy Morello z członkami Bring Me The Horizon właśnie trafił do sieci. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak Oli Sykes zabrzmiałby na tle charakterystycznych riffów w klimacie Rage Against The Machine, dowiecie się tego, sprawdzając singiel „Let’s Get The Party Started.

Utwór udostępniamy poniżej.

– Bring Me The Horizon to obecnie prawdziwa awangarda rocka i metalu – nie ma wątpliwości Morello.

– Miałem kilka potężnych riffów i zaczęliśmy je łączyć z Zakkiem Cervinim, który wcześniej już z nimi pracował – opowiada gitarzysta. – Utwór powstawał na trzech różnych kontynentach. Oli Sykes był w Brazylii, Jordan Fish był w Anglii, a ja u siebie w Los Angeles. Produkcja tego numeru była międzynarodowym przedsięwzięciem, co według mnie pozwoliło nam oddać niepokój i frustrację pandemii, przemieniając to w moshpit wszech czasów.

Przypomnijmy: ostatni solowy album Morello „Comandante” ukazał się w 2020 r. Również w 2020 r. miała miejsce reaktywacja Rage Against The Machine, choć wyłącznie na papierze. Z powodu pandemii zaplanowane koncerty Rage’ów nie doszły do skutku, w tym planowany koncert w Krakowie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.