Till Lindemann (Rammstein) oskarżony o pobicie

Wokalista Rammstein może mieć poważne problemy. Jak poinformowała telewizja Deutsche Welle, Till Lindemann został oskarżony o pobicie w barze hotelowym w Monachium. Muzyk miał stanąć w obronie swojej towarzyszki.

Do incydentu z udziałem Tilla Lindemanna miało dojść w luksusowym hotelu Bayerischer Hof w Monachium po koncercie Rammstein, który miał miejsce 8 czerwca. Poszkodowany to 54-letni mieszkaniec Hamburga, który miał obrazić kobietę towarzyszącą frontmanowi Rammstein.

Z relacji kobiety imieniem Lana wynika, że poszkodowany miał rzucić do towarzyszki Lindemanna: „Zapłaciłbym za ciebie podwójnie”. To rozwścieczyło wokalistę, który zażądał przeprosin. Niestety, zamiast tego poszkodowany miał zacisnąć pięści, każąc Lindemannowi podejść do drzwi, za co ten wymierzył mu cios łokciem prosto w twarz.

Muzyka na łamach niemieckich gazet broni jego była partnerka Sophia Thomalla, która w wywiadzie dla dziennika „Bild” stanowczo stwierdziła, że Lindemann jest wyjątkowo łagodną osobą.

– Nie mam pojęcia, co go tak wkurzyło, ale jeśli stracił nad sobą panowanie, jego reakcja musiała być uzasadniona – nie ma wątpliwości Thomalla.

Cóż, biorąc pod uwagę posturę Lindemanna, szukanie guza w jego towarzystwie z pewnością nie jest najlepszym pomysłem…

Przypomnijmy: siódmy, imienny album Rammstein trafił do sprzedaży 17 maja. To pierwsze wydawnictwo grupy od czasu premiery „Liebe ist für alle da” z 2009 r. Album promują single „Deutschland”, „Radio” i „Ausländer”.

Polski koncert Rammstein odbędzie się 24 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Koncert jest w całości wyprzedany.

Po merch Rammstein zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. J. Koch

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.