The Pretty Reckless na koncercie w Polsce w 2022

The Pretty Reckless wracają na scenę. Zespół założony przez Taylor Momsen, byłą gwiazdę filmów dla dzieci, 10 listopada zagra w warszawskiej Progresji z materiałem z ostatniej płyty „Death By Rock And Roll”.

Koncerty wracają na dobre, o czym najlepiej świadczy fakt, że zespoły zza oceany ogłaszają europejskie trasy. Jednym z nich jest The Pretty Reckless, popularna amerykańska formacja, której liderką jest Taylor Momsen, kiedyś bohaterka hollywoodzkich produkcji dla małolatów, dziś wyzwolona, rock’n’rollowa frontwoman.

– Jeśli mam być znana, chcę być znana z powodu muzyki, którą tworzę – w niedawnej rozmowie z magazynem „Kerrang!” deklarowała Momsen.

Wokalistce idzie to całkiem nieźle. Kariery The Pretty Reckless nie zatrzymała nawet pandemia, co potwierdza sukces płyty „Death By Rock And Roll”. Krążek ukazał się w ubiegłym roku, świetnie radząc sobie na listach przebojów. Album był wysoko notowany m.in. na liście Billboard’s Top Albums.

Przez 12-lat konsekwentnej pracy The Pretty Reckless przeszli od grania w małych klubach do występów na największych scenach. Popularna formacja wciąż lubi jednak bliski kontakt z fanami, dlatego jej najbliższa, europejska trasa zahaczy o miejsca, gdzie taki kontakt jest możliwy. Jednym z nich jest klub Progresja w Warszawie. The Pretty Reckless zagrają w nim 10 listopada. Wydarzenie organizuje Alter Art.

Szczegóły koncertu udostępniamy poniżej.

The Pretty Reckless istnieją od 2009 r. Rok później ukazał się debiut zespołu, ciepło przyjęty album „Light Me Up”. W sumie na koncie grupy są trzy płyty, a także dwie epki.

Aktualny skład The Pretty Reckless tworzą Taylor Momsen, Ben Phillips, Mark Damon i Jamie Perkins.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.