Tenacious D bezpośrednio o miłości i seksie. „Making Love”

Tenacious D to jeden z tych zespołów, które jeśli chcą coś powiedzieć, robią to, nie przebierając w środkach. W najnowszym singlu (i kolejnej animacji) duet w bezpośredni sposób podchodzi do zagadnienia „Making Love”.

„Making Love” to drugi singiel promujący „Post-Apocalypto”, czwarty longplay Tenacious D. Duet, któremu sławę przyniosło wydanie kultowej „Kostki przeznaczenia”, swój najnowszy album promuje poprzez animowany serial. To właśnie w nim pojawił się utwór „Making Love”, opowieść o miłości bez zahamowań, zilustrowanej w sposób bezpośredni.

W świeżo opublikowanym singlu nagość została pokazana bez cenzury. Nie zabrakło również sceny seksu oralnego i kilku innych pikantnych elementów – całość do obejrzenia poniżej.

Przypomnijmy: w serialu „Post-Apocalypto”, jak i na samym albumie, Tenacious D próbują ocalić świat przed nuklearną zagładą. Jaki będzie finał? Wszystkiego dowiemy się 2 listopada, kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek serialu (połączony z premierą płyty).

Jak na razie ostatnim wydawnictwem Tenacious D pozostaje „Rize of the Fenix” z 2012 r. Na swoim koncie duet Black/Gass ma także dwie inne płyty:„Tenacious D” (2001) i wspomnianą ”The Pick of Destiny” (2006).

Skład Tenacious D uzupełniają gitarzysta John Konesky i basista John Spiker.

Licencjonowaną koszulkę „Rize of the Fenix” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV