Suspect208 przypominają o sobie singlem „You Got It”

Suspect208, kapela dzieciaków członków Metalliki i Guns N’ Roses, przypomina o sobie nowym singlem. Zespół udostępnił nagrany z wokalistą Codym Houstonem utwór „You Got It”. Na horyzoncie cały czas pozostaje debiutancki album grupy.

Suspect208 przed rokiem zrobili wokół siebie sporo szumu, co oczywiście nie było trudne, biorąc pod uwagę, że w pierwszym składzie zespołu znaleźli się nastoletni synowie Roberta Trujillo z Metalliki, Slasha z Guns N’ Roses i Scotta Weilanda ze Stone Tempte Pilots. Kapela błyskawicznie zwróciła na siebie uwagę. Pomogły im w tym kapitalne single, które pokazały, że chłopaki mają do zaoferowania znacznie więcej niż znane nazwiska gwarantujące lepszy start w muzycznym biznesie.

Ostatnio w szeregach Suspect208 sporo się pozmieniało. Z kapeli został wyrzucony Noah Weiland, syn Scotta Weilanda, który jak wyjawił zespół, ostro przeginał z narkotykami. Jego miejsce zajął Cody Houston. Suspect208 właśnie zaprezentowali drugi singiel nagrany z nowym frontmanem.

Jeszcze gorący utwór „You Got It” udostępniamy poniżej.

Dla przypomnienia: obok wspomnianego Cody’ego Houstona w Suspect208 grają Tye Trujillo, syn Roberta Trujillo z Metalliki, London Hudson, syn Slasha z Guns N’ Roses, a także młody, utalentowany gitarzysta Niko Tsangaris.

CZYTAJ TEŻ: SUSPECT208 POŻEGNALI SIĘ Z NOAHEM WEILANDEM. POWÓD: NARKOTYKI

– Nagranie Cody’ego było pierwszym, jakie przyszło – opowiada Tsangaris, zdradzając kulisy zwerbowania ostatnio nowego wokalisty. – Zakochaliśmy się w jego barwie. To było, zanim przyjechał do Los Angeles, gdzie zorientowaliśmy się, że jest ciężko pracującą, zdolną i wspaniałą osobą.

– Muzyczna więź, jaka nas łączy, jest na innym levelu – podkreśla muzyk.

Suspect208 mają w planach wydanie pierwszej płyty. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Cóż, materiał, który nagrali z Noahem Wailandem najprawdopodobniej jest już nieaktualny. Mimo to liczymy na ten rok. Częstotliwość wypuszczania przez Suspect208 kolejnych numerów oraz ich jakość jest co najmniej obiecująca.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.