Slipknot prosto ze studia. Making of pierwszego singla

To już pewne: w przyszłym roku czeka nas premiera kolejnej płyty Slipknot. Zespół udostępnił krótki videoraport ze studia, w którym powstał pierwszy singiel promujący jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 r.

Nowy album Slipknot jest już na ukończeniu. Jak zdradził niedawno perkusista Shawn „Clown” Crahan, zespół wybiera najlepsze spośród już zarejestrowanych utworów, tak by najpóźniej w połowie przyszłego roku móc zaprezentować całość. Póki co w obiegu jest pierwszy singiel z długo wyczekiwanej płyty Slipknot, który w miesiąc po premierze liczy sobie przeszło 20 mln wyświetleń na YouTube.

Przekroczenie pułapu 20 mln wyświetleń skłoniło Slipknot do udostępnienia krótkiego filmu, obrazującego proces nagrywania singla „All Out Life”. Film znajdziecie poniżej.

– Każdy mówi o toksycznej społeczności fanów w naszych czasach. Moim zdaniem chodzi o toksyczną mentalność, która nie jest niczym dobrym i która mnie też dotyka. Kocham nową muzykę, ale jednocześnie nie odwracaj się plecami do tego, co było wcześniej. Nie odwracaj się plecami do ludzi, którzy pracowali, by stworzyć grunt dla ciebie. To zbiorowy apel do wszystkich, żeby połączyć się i powiedzieć: „Wiesz co? Nie rozmawiajmy o tym, czy coś jest stare, czy nowe. Rozmawiajmy o tym, jakie to jest, czy jest dobre, czy jest prawdziwe. Zacznijmy ogarniać rzeczy, które są ważne, bo stoi za nimi jakaś historia, a nie dlatego, że są nowe – w rozmowie o „All Out Life” z Beats 1 mówił Corey Taylor, komentując singiel „All Out Life”.

– Dla mnie osobiście to było kilka ciężkich lat – w niedawnym wywiadzie dla popularnego podcastu Full Metal Jackie zwierzył się Corey Taylor. – W najnowszych tekstach zawarłem elementy depresji, z którą walczyłem, przy okazji określając sposób, w jaki chcę o niej pisać. Dla mnie są to najlepsze teksty, jakie kiedykolwiek napisałem. Prawdopodobnie na przestrzeni tych wszystkich lat nigdy się tak nie otworzyłem

– Wiem, że Clown (perkusista Slipknot – red.) był pod wrażeniem, jak szczere i surowe są te teksty. Zupełnie jak kiedyś – podsumował wokalista.

Przypomnijmy: Slipknot zagra w Polsce 25 czerwca 2019 r. jako główna gwiazda powracającego po latach Mystic Festival.

Koncert znajdziecie w naszej najnowszej rozpisce koncertów na przyszły rok.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.