Slipknot prezentuje nowy singiel „Bone Church”

Metalowcy z Iowa nie próżnują. Ledwo wydali nowy album, a już prezentują fanom świeży utwór. Czyżby szykowali się do premiery kolejnego wydawnictwa?

Według tego, co mówi Shawn „Clown” Crahan, współzałożyciel zespołu, nowy utwór noszący tytuł „Bone Church” to singiel, który był grany przez zespół za kulisami od czasów trasy promującej album „The Grey Chapter”. Różni się on również diametralnie od tego do czego przyzwyczaiła słuchaczy grupa Slipknot. Jeśli szukasz brutalnej jazdy bez trzymanki – tutaj tego nie znajdziesz. W tym utworze pierwsze skrzypce gra spowolnione tempo i stłumione wokale nadające całości bardzo złowrogi i nieprzyjazny klimat.

– Na trasie zawsze mamy miejsce gdzie się rozgrzewamy i ćwiczymy. Nazywamy to Jam Room. Tam też wypróbowujemy nowe pomysły na piosenki. I właśnie tam narodził się „Bone Church” – mówi „Clown” w wywiadzie. – Utwór powstawał od 2015 roku i w końcu jest. To podróż w głąb tego czym jest Slipknot. Życzę miłego słuchania. – skwitował muzyk.

Nowy singiel jest również bardzo zgodny z tym jak, według Crahana, Slipknot będzie się rozwijał.

– Nowy rozdział zespołu może być skoncentrowany na singlach. Albumy mogą odejść do przeszłości bo to przestarzały produkt. – opowiada artysta. – Możemy tak zrobić, że zamiast nagrywać raz na dwa lata dwanaście piosenek dawać jedną piosenkę na miesiąc. Zobaczymy co finalnie zrobimy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.