Slipknot nie zagra w Polsce w tym roku. Koncert przeniesiony na 2022

Slipknot nie wystąpi w Polsce w tym roku. Tegoroczna europejska trasa zamaskowanych Amerykanów została przełożona na 2022 r. Agencja Knock Out Productions, odpowiedzialna za organizację polskiego koncertu Slipknot, zapewnia: „Slipknot powróci do Polski w nowym, nieznanym jeszcze terminie”.

To już pewne: koncert Slipknot w Trójmieście pierwotnie planowany na 13 sierpnia nie dojdzie do skutku. Dobra wiadomość jest taka, że zespół zamierza przyjechać do Europy – ale już w 2022 r.

„Niewiele brakowało” – komentuje agencja Knock Out Productions, organizator niedoszłego koncertu Slipknot w Ergo Arenie.

„Pandemia się cofa i wierzymy, że jesteśmy coraz bliżej normalności, ale to jeszcze nie ten moment, szczególnie w przypadku tak gigantycznych produkcji, jak trasa Slipknot” – czytamy w oświadczeniu Knock Out Productions.

Agencja informuje, że koncert Slipknot odbędzie się latem przyszłego roku. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian. Więcej szczegółów mamy poznać wkrótce.

Wszystkie zakupione wcześniej bilety będą honorowane w nowym terminie koncertu. Ci, którzy nie będą chcieli lub mogli w nim uczestniczyć, mogą zamienić bilety na inne koncerty organizowane przez Mystic Coaliton lub dokonać zwrotu.

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV