Slipknot najbrudniejszym zespołem? Tak twierdzi właściciel pralni gwiazd

Zastanawialiście się kiedyś, która z gwiazd najbardziej brudzi swoje ciuchy na trasach? Odpowiedzi udziela Hans-Jürgen Topf, właściciel pralni dostarczającej świeże ubrania koncertującym VIP-om. Jak przyznaje, najtrudniej mu ogarnąć przebrania członków Slipknot.

Hans-Jürgen Topf to człowiek, który zna przemysł muzyczny od innej strony. Topf prowadzi firmę Rock 'N' Roll Laundry, zajmującą się praniem strojów scenicznych podczas tras koncertowych. Jego historię opisał dziennik „The New York Times”.

Z artykułu opublikowanego przez „The New York Times” możecie poznać pracę Topfa od kuchni (bardziej zasadne byłoby zapewne sformułowanie „od pralni”). Niemiec opowiedział autorowi artykułu o kulisach swojej pracy, przytaczając kilka ciekawych faktów.

Tu pojawia się Slipknot. Metalowcy z Iowa to zdaniem Topfa gwiazdy, które najbardziej lubią się ubrudzić. Poplamione sztuczną krwią, cuchnące piwem i niedbale wrzucone do kosza – oto w jakim stanie przebrania członków grupy przeważnie odnajduje Topf.

Zaskoczeni? My nie. Nie od dziś wiadomo, że koncerty zespołu to dosłownie krew, pot, łzy i… wymioty. Rzucanie prawdziwym mięsem w publikę czy inne „brudne” patenty to domena Slipknot. Nawet jeśli teraz wygląda to inaczej, strach pomyśleć, z czym musiał spotkać się właściciel Rock 'N' Roll Laundry…

Cały artykuł w j. angielskim znajdziecie via [link]

Co ciekawe, Topf przyznaje, że rock’n’roll się zmienia. Jak zaznacza, coraz rzadziej zdarza mu się znaleźć w ubraniach gwiazd narkotyki.

– W chwili obecnej częściej znajduję torebki z ziołami – żartuje Topf, przy czym wcale nie chodzi tu o marihuanę.

Przypomnijmy: nowy album Slipknot jest już na ukończeniu. Jak zdradził niedawno perkusista Shawn „Clown” Crahan, zespół wybiera najlepsze spośród już zarejestrowanych utworów, tak by najpóźniej w połowie przyszłego roku móc zaprezentować całość. Póki co w obiegu jest pierwszy singiel z długo wyczekiwanej płyty Slipknot pt. „All Out Life”.

Slipknot zagra w Polsce 25 czerwca 2019 r. jako główna gwiazda powracającego po latach Mystic Festival. Koncert znajdziecie w naszej najnowszej rozpisce koncertów na 2019 r.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV