Slash prezentuje drugi singiel z solowej płyty

Drugi singiel z solowej płyty „Living The Dream” zaprezentował Slash. Premiera nowego wydawnictwa gitarzysty Guns N' Roses, który po raz kolejny połączył siły z Mylesem Kennedym i The Conspirators, 21 września.

Fani Guns N’ Roses, którzy po cichu liczyli na nowy materiał swojego ulubionego zespołu mogą być rozczarowani, ale Slash na pierwszym miejscu stawia karierę solową – przynajmniej w tym momencie.

Gitarzysta zapowiedział niedawno premierę kolejnej solowej płyty. „Living The Dream” trafi na sklepowe półki 21 września. Na oficjalnym kanale Slasha pojawił się właśnie drugi singiel promujący najnowszy longplay legendarnego muzyka. Utwór „Mind Your Manners” udostępniamy poniżej.

– To fajne numery ze świetnym klimatem grania live – materiał z „Living The Dream” komentował niedawno Slash. – Pracowałem z Mylesem, Brentem i Toddem przez jakieś 10 lat. To była znakomita podróż. Wznawiamy działalność jako zespół. To dla mnie coś wspaniałego.

W sumie na „Living The Dream” znajdzie się 12 utworów. Całość wraz wyprodukował Michael „Elvis” Baskett.

Tuż przed wydaniem płyty Slash wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators rozpoczną trasę promującą „Living The Dream”. Póki co trasa uwzględnia wyłącznie koncerty w USA, które mają potrwać do połowy października.

Warto odnotować, że Slash ma za sobą kolejne europejskie tournée z Guns N’ Roses. Wraz z Gunsami gitarzysta odwiedził Polskę 9 lipca, występując na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Ostatni solowy koncert Slasha w Polsce odbył się w listopadzie 2015 r.

Koszulki, płyty oraz najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV