Skid Row udostępnia teledysk do singla „Time Bomb”

Amerykańska kapela wydała teledysk do utworu z najnowszej płyty „The Gang’s All Here”. Obraz został wyreżyserowany przez Dale’a „Rage’a” Resteghiniego, który współpracował wcześniej m.in. z Guns N’ Roses.

Za zaangażowanie Resteghiniego odpowiedzialny jest basista grupy Rachel Bolan, będący jednocześnie współautorem teledysku. Muzyk pragnął z pomocą Resteghiniego zrealizować wizję piosenki o ciągłych zmaganiach człowieka z codziennością i monotonią.

– Współpraca z Dale’em była wspaniałym i pouczającym doświadczeniem. To człowiek, który zaraża swoją energią. Jego wiedza jest nie do opisania – komentuje Bolan. – To było coś, czego nigdy wcześniej nie próbowałem i prawdopodobnie nie zrobiłbym, gdyby nie Scott Hill, nasz gitarzysta powtarzający: „Powinieneś czuwać nad powstaniem następnego teledysku”. Trochę przypominało to pisanie piosenki, z tym że tutaj masz autentyczne postaci. Chodziło o to, aby moja wizja ożyła.

Rage, znany ze swojej zdolności do osiągania bardzo instynktownych dzieł i tworzenia przyciągających efektów wizualnych, wykorzystał nowe urządzenie w kinematografii, kamerę Arri Alexa 35 oraz ręcznie wykonane soczewki MasterBuilt Classic będące kluczowymi narzędziami przy kręceniu klipu.

Odnosząc się do lirycznej warstwy „Time Bomb”, Bolan dodaje: – Jak by to było znaleźć się w takiej sytuacji, jak bohater teledysku? Żyć normalnym życiem, ale być na krawędzi utraty wszystkiego, co się posiada? To dobre pytanie.

Nowy album Skid Row „The Gang’s All There” ukaże się 14 października nakładem earMUSIC. Grupa nagrała większość instrumentów i wokali w Nashville w stanie Tennessee we współpracy z Nickiem Raskulineczem, producentem płyt takich wykonawców, jak Foo Fighters, Stone Sour, Halestorm czy Alice in Chains.

Dla zespołu będzie to pierwszy pełny album od czasów płyty „Revolutions Per Minute” z 2006 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.