Serj Tankian otwarty na wydanie nieznanych utworów System of a Down

Na nowy album System of a Down fani czekają od lat. Członkowie zespołu nie kwapią się do współpracy, ale wcale nie oznacza to, że grupa nie wyda niczego w najbliższej przyszłości. Serj Tankian jest otwarty na opublikowanie archiwalnych utworów formacji.

Fani System of a Down tak bardzo chcieliby usłyszeć nowy materiał ulubionej kapeli, że stworzyli petycję, która ma zachęcić Ormian do podzielenia się nigdy niewydanymi utworami z poprzednich sesji nagraniowych. Korzystając z możliwości, jakie daje platforma Patreon, fani przekazali petycję Serjowi Tankianowi, prosząc o komentarz. Muzyk nie potrzebował wiele czasu na odpowiedź.

„Chodzi o niewydane utwory SOAD? Tak. Jestem za” – odparł Tankian i zachęcił: „Spróbujcie przekonać do tego kogoś jeszcze”.

Za namową wokalisty fani zrzeszeni w grupie Follow The System zaczepili na Instagramie pozostałych członków zespołu.

„Prosimy o wydanie nigdy nieopubliowanych utworów System of a Down. To prawdopodobnie najbliższe nowej muzyki, co możemy dostać. Serj Tankian jest za tym, żeby to zrobić. Teraz naszym zadaniem jest przekonanie was. Petycja ma już ponad 1650 podpisów” – czytamy w apelu fanów System of a Down. W poście oznaczeni zostali Daron Malakian, Shavo Odadjian i John Dolmayan.

Póki co pozostali członkowie System of a Down nie odpowiedzieli na apel fanów. Rozwój wypadków możecie śledzić w komentarzach pod petycją, z która możecie zapoznać się poniżej.

Przypomnijmy: twórcza blokada w obozie System of a Down trwa już od przeszło 10 lat. Ostatnie płyty grupy, czyli „Mezmerize” i „Hypnotize”, ukazały się w 2005 r. Mimo to zespół koncertuje. System of a Down w 2020 r. zagra m.in. w Polsce. Koncert odbędzie się 30 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

– Mamy trasę. Zrobimy wspólne koncerty. Nie byliśmy jednak w stanie dojść do kompromisu w kwestii stworzenia razem nowej muzyki – w ostatnim oświadczeniu poinformował Serj Tankian. – Może któregoś dnia to się zmieni, może nie, ale wciąż jesteśmy bliskimi przyjaciółmi, cieszymy się swoim towarzystwem i jesteśmy jak rodzina, nawet pomimo tego, że to już 25 lat razem.

Merch System of a Down znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

https://www.instagram.com/p/B50iwq2ls5k/?utm_source=ig_embed

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.