Rob Halford zapowiada autobiografię. „Miałem bogate życie”

Rob Halford, prawdziwy weteran sceny heavymetalowej, jest gotowy na spisanie autobiografii. „Zamierzam napisać książkę” – zdradził frontman Judas Priest. Wokalista nie zamierza zwlekać.

Choć wcześniej wykluczał taką możliwość, legendarny Rob Halford przymierza się do wydania autobiografii. Swoimi planami muzyk podzielił się z prowadzącą popularny kanał Full Metal Jackie.

– Zamierzam napisać książkę. Myślałem o rzeczach, które mi się przydarzyły, a o których ludzie nie wiedzą. Będzie zabawnie. Zostałem osobiście pobłogosławiony przez Matkę Boską – zapewnił Halford. – Jeśli to nie zachęci was do sprawdzenia mojej biografii, to nie wiem, co zadziała. Ale zostawmy to.

– Przytrafiło mi się tak dużo pięknych rzeczy – stwierdził wokalista. – Miałem bardzo, bardzo bogate życie. Moje życie nadal takie jest. Nie mógłbym być bardziej wdzięczny niż jestem teraz.

– Muszę to zrobić, ponieważ ludzie będą tworzyć własne historie, w których pojawią się ich interpretacje. Nie ma w tym nic złego, ale ważne jest, żeby takie rzeczy wychodziły ze źródła. Najlepsze książki, jakie napisano, np. o Mötley Crüe, o Lemmym czy o Led Zeppelin, zostały napisane prosto z serca wydarzeń – dodał Halford.

– To się w końcu stanie, Jackie. Dam ci znać, jak temat będzie na tapecie – podsumował frontman Judasów, zwracając się Jackie Kajzer, prowadzącej program Full Metal Jackie.

Póki co Halford ma na głowie kilka innych spraw. Najpilniejsze to europejska trasa u boku Ozzy’ego Osbourne’a oraz 50-lecie Judas Priest, które zespół zamierza hucznie świętować w 2019 r. (szczegóły mają zostać podane wkrótce). W odwodzie jest też wyczekiwany blackmetalowy projekt, w jakim obok Halforda miałby się pojawić m.in. Nergal.

Nie wątpimy, że Halfordowi starczy energii na wszystko. O tym, że po niespełna pół wieku na scenie Halford pozostaje w wyśmienitej formie, polska publiczność dopiero co miała okazję się przekonać. W 2018 r. Judas Priest dwukrotnie odwiedzili nasz kraj – 13 czerwca, grając halowy koncert w katowickim Spodku, a także 3 sierpnia na Pol’and’Rock Festivalu (eks-Przystanku Woodstock). Oba koncery bogowie metalu zagrali w ramach promocji płyty „Firepower”.

Merch Judas Priest, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. André Banyai (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.