Rammstein pokazał przygotowania do koncertu. Robią wrażenie

Produkcja koncertowa Rammstein robi niesamowite wrażenie. Każdy koncert Niemców to ogromne przedsięwzięcie. Zespół postanowił pokazać jego skalę publikując imponujący film wykonany w technice poklatkowej.

Krótko przed wydaniem płyty „Rammstein” w 2018 r. Richard Kruspe, gitarzysta niemieckiej formacji, wyjawił, że jest pełen obaw przed pierwszą samodzielną trasą stadionową Rammstein. Muzyk mówił wprost: „Mam mieszane uczucia. Oczywiście, nie mogę się doczekać, żeby to zrobić, bo nigdy nie graliśmy takiej trasy. Jest to dla nas kolejny krok. Z drugiej strony to ogromna odpowiedzialność. Zorientowaliśmy się już, że na stadionie jest zupełnie inaczej”.

Trasa promująca „Rammstein” wyprzedała się błyskawicznie, a będące jej częścią wydarzenia okazały się spektakularnymi wydarzeniami. Dziś zespół może mówić o dużym sukcesie. Sama produkcja koncertowa, od zawsze będąca mocną stroną reprezentantów Neue Deutsche Härte, została wyniesiona przez Rammstein na jeszcze wyższy poziom. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają przygotowania do koncertu na tym poziomie? Niemcy postanowili to pokazać.

Poniżej możecie zobaczyć wykonany w technice poklatkowej materiał obrazujący przygotowania do koncertu w Dreźnie. To ponad 60 godz. pracy ekipy technicznej ukazane w nieco ponad dwuminutowym klipie. Materiał robi wrażenie.

Ze swoją niesamowitą produkcją Rammstein odwiedzi Polskę 17 lipca. Koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Występ w Warszawie będzie drugim koncertem w Polsce promującym ubiegłoroczny album „Rammstein”. Przed rokiem Niemcy pojawili się na Stadionie Śląskim w Chorzowie (wydarzenie odbyło się 24 lipca).

Po płyty, koszulki i inne produkty związane z Rammstein znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV