Rammstein opublikował zapowiedź drugiego singla

Nastawcie odbiorniki. Premierę singla „Radio” zapowiada Rammstein. Utwór znajdzie się na długo wyczekiwanym albumie Niemców, który zgodnie z zapowiedziami ma ukazać się 17 maja.

„Pozwól wciągnąć się w eter” – zachęca Rammstein, publikując zapowiedź drugiego singla z nowej płyty.

Tym razem obyło się bez kontrowersji, jakie towarzyszyły trailerowi „Deutschland”. Czy to cisza przed burzą? Tego dowiemy się w piątek, kiedy „Radio” na dobre zagości w eterze.

Trailer możecie zobaczyć poniżej.

Nadchodzący album Rammstein będzie pierwszym wydawnictwem zespołu od czasu wydania „Liebe ist für alle da” w 2009 r. Premierowy materiał niemieckiej formacji ma przynieść dużo zmian w formule twórczości Rammstein.

– Muzycznie jest bardziej bogato, jeżeli chodzi o melodie i harmonie – nowy materiał w wywiadzie dla portalu United Rock Nations komentował niedawno Richard Kruspe. – Zależało mi na tym, bo w przeszłości kiedy mówiło się o Rammstein, każdy zwracał uwagę na całe to show, ogień itd. Nikt nie mówił o muzyce, co dla mnie jako dla autora muzyki, było jak policzek. To dla mnie ważne, że zrobiliśmy krok naprzód.

– Dla mnie proces tworzenia tej płyty był czymś, z czego jestem bardzo zadowolony – zaznaczył gitarzysta. – Udało nam się odbudować pewien rodzaj szacunku, który utraciliśmy w przeszłości. Przypominało mi to trochę to, jak było na początku Rammstein.

– Powiedziałbym, że to Rammstein w wersji 3D – podsumował Kruspe.

Trackilstę płyty sprawdzicie via [link]

Z nowym materiałem Rammstein wystąpi w Polsce 24 lipca na Stadionie Śląslim w Chorzowie. Wydarzenie będzie częścią trasy promującej nowy album grupy. Na ten po premierze „Deutschland” czekamy jeszcze bardziej.

Płyty, koszulki oraz książkę „Rammstein – Die Band” autorstwa Łukasza Dunaja znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV