Queen doczekali się oficjalnej gry. „Bądź gwiazdą rocka czasów lockdownu”

Kolejna legenda doczekała się własnej gry mobilnej. Do swojego świata w wydaniu wirtualnym zapraszają członkowie Queen. „Queen: Rock Tour” to pierwsza oficjalna gra legendarnej grupy.

Czasy nie sprzyjają przeżywaniu koncertowych wrażeń, dlatego weterani z Queen postanowili stworzyć dla swoich fanów alternatywę. Mająca ich błogosławieństwo gra mobilna „Queen: Rock Tour” to sposób na koncertowe wrażenia w dobie pandemii – wprawdzie w wirtualnej rzeczywistości, ale przynajmniej bez maseczek i bez zachowywania odległości…

– Bądź gwiazdą rocka czasów lockdownu. Nie oglądaj się za siebie – zachęca Brian May, gitarzysta Queen i jedna z osób zaangażowanych w powstawanie gry.

Gra jest dostępna na systemy Android oraz iOS. Każdy jej aspekt został dokładnie przemyślany – od doboru utworów Queen, które w założeniu mają zapewniać epickie doznania, przez smaczki w postaci możliwości doboru scenicznego outfitu poszczególnych członków Queen z nieodżałowanym Freddiem Mercurym na czele, aż po archiwalne materiały stanowiące ciekawostkę dla najwierniejszych fanów zespołu. Miejscem akcji są największe stadiony, gdzie Queen rządzili w latach swojej świetności.

Zapowiedź gry możecie zobaczyć poniżej.

Gra „Queen: Rock Tour” jest już dostępna na Google Play i na App Store. To jak – jesteście gotowi, by zebrać pierwsze punkty?!

CZYTAJ TEŻ: BRIAN MAY Z QUEEN MIAŁ ATAK SERCA. MUZYK PRZESZEDŁ OPERACJĘ

Impulsem do stworzenia gry była przypadająca na ten rok 50 rocznica uformowania klasycznego składu Queen. Przez lata obsada formacji ulegała zmianom. Dziś oprócz wieloletnich członków, czyli Briana Maya i Rogera Taylora, w Queen występuje utalentowany wokalista Adam Lambert.

Koszulki i gadżety Queen znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.