Pol’and’Rock Festival 2021 z kolejną zagraniczną gwiazdą

Organizatorzy tegorocznego Pol’and’Rock Festival ewidentnie nie biorą pod uwagę, że wydarzenie mogłoby nie dojść do skutku. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie i festiwal rzeczywiście się odbędzie (na co bardzo liczymy), zagra na nim Tagada Jones.

Zespół Tagada Jones został założony w 1993 r. w bretońskim mieście Rennes jako stricte punkowa formacja. Z czasem Francuzi zaczęli eksperymentować z elektronicznymi i post-industrialnymi brzmieniami, wydając płyty „L’Envers Du Decor” w 2005 r. i „Le Feu Aux Poudres” rok później. Kapela wróciła do oldschoolowego, gniewnego punka na późniejszych albumach: „Dissident” z 2014 r. i „La Peste & le Cholera” z 2017 r.

Ostatni krążek Tagada Jones to ubiegłoroczny „À feu et à sang”. Promujący go singiel „Nous avons la rage” możecie odsłuchać poniżej.

Tagada Jones, podobnie jak inne kapele, czekają na zielone światło i powrót na scenę. Mocno wierzymy, że będzie to na tegorocznym Pol’and’Rock Festival, który planowo ma odbyć się w dniach 29-31 lipca.

Przypomnijmy: dotychczas ogłoszone gwiazdy Pol’and’Rock Festival to Limp Bizkit i Dropkick Murphys.

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych organizowany od 1995 r.

Ubiegłoroczna odsłona imprezy pierwotnie miała odbyć się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia 2020 r. Ostatecznie festiwal odbył się online. Po raz pierwszy i (miejmy nadzieję) ostatni raz.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV