Ozzy Osbourne w szpitalu. Powikłania po ostatniej chorobie

Ozzy Osbourne nie ma dobrej passy. Muzyk, który dopiero co odwołał pożegnalną trasę z powodu silnej infekcji dróg oddechowych, wylądował w szpitalu. Wszystko przez powikłania po niedawno przebytej chorobie.

To, co wydawało się niegroźnym przeziębieniem, najpierw przekształciło się w silną infekcję dróg oddechowych, by teraz uziemić Ozzy’ego Osbourne’a w szpitalu. O konieczności hospitalizacji wokalisty poinformowała jego żona Sharon.

„Jak niektórzy z Was być może już wiedzą, Ozzy został zmuszony udać się do szpitala w związku z powikłaniami po niedawnej chorobie. Jego lekarz uważa, że to najlepszy sposób, by doszedł do siebie. Dziękuję każdemu za troskę i miłość” – do fanów Osbourne’a za pośrednictwem Twittera zwrócił się żona muzyka.

Nie wiadomo, jak długo Osbourne będzie musiał przebywać pod okiem lekarzy. Pewne jest, że do niedawna jeszcze lider Black Sabbath nie wyruszy w trasę, jaką na dniach miał rozpocząć wspólnie z Judas Priest.

„Chciałbym przeprosić, że zawiodłem, wszystkich fanów, którzy przez lata zawsze byli w stosunku do mnie lojalni, mój zespół, całą ekipę i Judas Priest. Mimo wszystko obiecuję, że trasa z Judasami zostanie dokończona. Zostaje przełożona na wrzesień. Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Kocham was” – napisał Osbourne, przekładając tournée.

Trasa No More Tours 2, w którą Osbourne ostatecznie wyruszy we wrześniu, ma być podziękowaniem dla fanów za 50 lat wsparcia oraz ostatnią trasą 70-letniego wokalisty.

Osborne nie zamierza jednak całkowicie kończyć z muzyką.

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – oświadczył w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

– „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił muzyk.

Po raz ostatni Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalista był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

As some of you may have heard, Ozzy was admitted to hospital following some complications from the flu. His doctors feel this is the best way to get him on a quicker road to recovery. Thanks to everyone for their concern and love.— Sharon Osbourne (@MrsSOsbourne) 6 lutego 2019

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.