Ozzy Osbourne pojawi się w popularnej kreskówce

Ozzy Osbourne w kreskówce? Legendarny wokalista ma ostatnio trochę więcej czasu, który częściowo zamierza przeznaczyć na użyczenie głosu jednemu z bohaterów animowanej serii „Trolle”.

Ozzy Osbourne póki co nie koncertuje. Wokalista, któremu lekarze odradzili muzyczną aktywność, znalazł sobie jednak inne zajęcie. Głos Osbourne’a pojawi się w planowanym na 2020 r. sequelu popularnego animowanego musicalu „Trolle”.

Jak przystało na nestora sceny metalowej, Osbourne użyczy głosu jednemu z czarnych charakterów (King Thrash). W inne postaci wcielą się m.in. Justin Timberlake, Anna Kendrick i James Corden. Jedno jest pewne: to nie będzie równa konfrontacja.

Trailer „Trolle: World Tour” możecie sprawdzić poniżej poniżej.

Przypomnijmy: ten rok zaczął się fatalnie dla Osbourne’a. Infekcja górnych dróg oddechowych, upadek we własnym domu w Los Angeles i odnowienie się dawnych urazów – wszystko to sprawiło, że eks-frontman Black Sabbath musiał przełożyć światową trasę z kolegami z Judas Priest. Muzyk ma czas na rekonwalescencję do końca roku. W 2020 r. Osbourne ma wrócić na koncertowy szlak.

W Polsce po raz ostatni Osbourne gościł w 2018 r. Wokalista był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV