Ozzy Osbourne: „Nigdy więcej Black Sabbath!”

Na ostatnim albumie Ozzy’ego, Patient Number 9 zagrało wielu znakomitych gości. Był wśród nich między innymi Tony Iommi. W wywiadzie dla SiriusXM Ozzy wyznał co myśli o wznowieniu swojej macierzystej grupy.

Nie. Nigdy więcej Black Sabbath! – stanowczo zapewnia wokalista. – Oczywiście nie miałbym nic przeciwko zrobieniu jeszcze czegoś z Tonym. Ale dziś interesuje mnie zupełnie inna muzyka niż Black Sabbath.

W rozmowie Ozzy przyznaje również, że powrót jako Black Sabbath w latach 2011-2017 zupełnie nie był mu na rękę.

– Trasy z reaktywowanym Black Sabbath były dla mnie jak krok w tył. Wróciły stare problemy. „To nie jest twój koncert. To nie jest twój zespół.” jak mawiał Tony. Pojawił się wiele tarć, spięć. Nie podobało mi się to. – komentuje Ozzy. – Po Black Sabbath miałem własną grupę. Gdy ktoś zadzierał nosa, wypadał z gry. Jeśli mi się coś nie podobało, mogłem to powiedzieć wprost. Ale tu byłem wokalistą Black Sabbath. To było jak powrót do starego związku, na stare śmieci i zaczynanie wszystkiego od nowa. Zupełnie niepotrzebnie. – kończy gorzko Ozzy.

Na koniec rozmowy Ozzy mówi o tym czego mu brakowało podczas reaktywacji.

– Zabrakło mi Billa Warda. Ten facet powinien być z nami. Wielka szkoda. Teraz chętnie współpracowałbym z każdym z nich z osobna. Z Billem, Geezerem i Tonym. Ale dla Black Sabbath to definitywny koniec. Nie przeskoczylibyśmy tego co robiliśmy przez te wszystkie lata.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.