Nowy singiel Within Temptation w sieci. „Shed My Skin”

Wraz z początkiem wirtualnego widowiska „The Aftermath” Within Temptation prezentuje najnowszy singiel „Shed My Skin” nagrany z niemiecką grupą Annisokay. „Obraca się wokół radzenia sobie z nieuniknionymi zmianami w życiu” – nowość swojego zespołu komentuje wokalistka Sharon den Adel.

Nowa rzeczywistość, jaką niespodziewanie przyniósł ubiegły rok, sprawiła, że artyści zaczęli szukać nowych sposobów na prezentację swojej twórczości. Within Temptation pod tym względem jest awangardą rockowego i metalowego biznesu. Zespół przez kilka miesięcy przygotowywał interaktywne wydarzenie „The Aftermatch”. Jak podkreśla holenderska formacja, przedsięwzięcie będzie napędzane najnowocześniejszą technologią, a fani będą mogli aktywnie uczestniczyć w show. W trakcie godzinnego spotkania online grupa wykona zestaw najlepszych utworów ze swojej bogatej dyskografii.

To jednak nie koniec nowości z obozu Within Temptation. Na kanale zespołu pojawił się nowy singiel „Shed My Skin”. To efekt współpracy z niemieckimi metalcore’owcami z Annisokay.

– „Shed My Skin” obraca się wokół radzenia sobie z nieuniknionymi zmianami w życiu – wyjaśnia Sharon den Adel, głos Within Temptation. – Chodzi o to, by stać się osobą, którą mamy być, nawet jeśli oznacza to utratę bliskich. Rozwój zaczyna się tam, gdzie kończą się strefy komfortu i właśnie o tym jest ta piosenka. Bez rozwoju tak naprawdę nie żyjemy.

Nowość Within Temptation udostępniamy poniżej.

Zamierzacie wziąć udział w widowisku „The Aftermath”? Bilety w cenach 24,99 euro (dla jednej osoby) lub 29,99 euro (dla dwóch lub większej liczby osób oglądających koncert w tym samym pokoju) są dostępne na stronie Within Temptation.

CZYTAJ TEŻ: KONCERT WITHIN TEMPTATION I EVANESCENCE PRZEŁOŻONY NA 2022

Przypomnijmy: tej jesieni grupa miała wyruszyć w imponującą trasę koncertową razem z zespołem Evanescence. Tournée ostatecznie zostało przełożone na przyszły rok. W Polsce Withn Temptation i Evanescence zagrają w marcu 2022 r. w Gliwicach.

Koszulki i gadżety Within Temptation znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.