Nowy singiel Within Temptation w sieci. „Shed My Skin”

Wraz z początkiem wirtualnego widowiska „The Aftermath” Within Temptation prezentuje najnowszy singiel „Shed My Skin” nagrany z niemiecką grupą Annisokay. „Obraca się wokół radzenia sobie z nieuniknionymi zmianami w życiu” – nowość swojego zespołu komentuje wokalistka Sharon den Adel.

Nowa rzeczywistość, jaką niespodziewanie przyniósł ubiegły rok, sprawiła, że artyści zaczęli szukać nowych sposobów na prezentację swojej twórczości. Within Temptation pod tym względem jest awangardą rockowego i metalowego biznesu. Zespół przez kilka miesięcy przygotowywał interaktywne wydarzenie „The Aftermatch”. Jak podkreśla holenderska formacja, przedsięwzięcie będzie napędzane najnowocześniejszą technologią, a fani będą mogli aktywnie uczestniczyć w show. W trakcie godzinnego spotkania online grupa wykona zestaw najlepszych utworów ze swojej bogatej dyskografii.

To jednak nie koniec nowości z obozu Within Temptation. Na kanale zespołu pojawił się nowy singiel „Shed My Skin”. To efekt współpracy z niemieckimi metalcore’owcami z Annisokay.

– „Shed My Skin” obraca się wokół radzenia sobie z nieuniknionymi zmianami w życiu – wyjaśnia Sharon den Adel, głos Within Temptation. – Chodzi o to, by stać się osobą, którą mamy być, nawet jeśli oznacza to utratę bliskich. Rozwój zaczyna się tam, gdzie kończą się strefy komfortu i właśnie o tym jest ta piosenka. Bez rozwoju tak naprawdę nie żyjemy.

Nowość Within Temptation udostępniamy poniżej.

Zamierzacie wziąć udział w widowisku „The Aftermath”? Bilety w cenach 24,99 euro (dla jednej osoby) lub 29,99 euro (dla dwóch lub większej liczby osób oglądających koncert w tym samym pokoju) są dostępne na stronie Within Temptation.

CZYTAJ TEŻ: KONCERT WITHIN TEMPTATION I EVANESCENCE PRZEŁOŻONY NA 2022

Przypomnijmy: tej jesieni grupa miała wyruszyć w imponującą trasę koncertową razem z zespołem Evanescence. Tournée ostatecznie zostało przełożone na przyszły rok. W Polsce Withn Temptation i Evanescence zagrają w marcu 2022 r. w Gliwicach.

Koszulki i gadżety Within Temptation znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV