Nowy album System of a Down? Daron Malakian komentuje

Nowy album System of a Down to jedno z najdłużej wyczekiwanych wydawnictw, które w teorii są w drodze. W teorii, bo szanse na comeback grupy maleją. „Obecnie nie zanosi się na to, żebyśmy w najbliższym czasie zrobili coś razem” – ocenia Daron Malakian, gitarzysta zespołu.

Daron Malakian w ostatnim czasie często pojawia się w mediach, promując zaplanowany na 20 lipca album projektu Scars on Broadway. Wielu fanów wolałoby jednak nowy longplay System of a Down, zwłaszcza że pogłoski o jego powstawaniu członkowie grupy przekazują od dawna.

O tym, że SOAD rozważa premierę pierwszej nowej płyty, jeszcze w 2017 r. wspominał Serj Tankian. Choć wokalista zapewniał, że zespół podjął w tym celu określone działania, temat raczej utkwił w martwym punkcie.

– Nie mogę powiedzieć, że nigdy się to nie stanie, ale obecnie nie zanosi się na to, żebyśmy w najbliższym czasie zrobili coś razem – w najnowszym wywiadzie dla „Revolver Magazine” potwierdził Malakian.

– Wciąż gramy koncerty i jesteśmy przyjaciółmi. Każdy z zespołu udostępnił na Facebooku i Instagramie informację o „Lives” (najnowszym wydawnictwie Scars on Broadway – red.), tak że naprawdę się wspieramy. To raczej kwestia tego, że każdy z nas jest w innym momencie. Każdy chce robić coś innego. Są pewne różnice w podejściu do tworzenia i kierunku, w jakim każdy z nas chciałby zabrać ten album, jeśli w ogóle miałby powstać. To dobrze. Nie siedzę tu wkurzony na wszystkich – dodał gitarzysta.

Jest coś, co trochę mnie frustruje: to, że na pewne rzeczy trzeba czekać i może się wydarzą, może nie. Za dużo czasu minęło od kiedy wydałem cokolwiek ze Scars czy Systemem. No ale nigdy nie jest za późno – zakończył Malakian.

Przypomnijmy: mimo że System of a Down w ostatnich latach koncertuje, grupa ostatni album wydała ponad 10 lat temu.

Ostatnim wydawnictwem zespołu pozostaje „Hypnotize” z 2005 r.

Merch System of a Down znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.