Nowy album Ozzy’ego Osbourne’a na początku 2020

Wszystko wskazuje na to, że przyszły rok przyniesie nowy solowy album Ozzy’ego Osbourne’a. Żona i manager muzyka zdradziła, że krążek ukaże się w styczniu 2020 r. „Właśnie skończył proces tworzenia płyty” – poinformowała Sharon Osbourne.

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio łatwego czasu. Problemy zdrowotne zmusiły legendarnego wokalistę do dwukrotnego przełożenia zaplanowanej na ten rok trasy koncertowej, całkowicie wykluczając go z aktywności koncertowej. Wygląda jednak na to, że w czasie żmudnej rekonwalescencji Osbourne nie próżnował. Jak przekonuje Sharon Osobourne, żona i manager muzyka, długo wyczekiwany solowy album Ozzy’ego nadchodzi.

– Miał bardzo, bardzo ciężki wypadek w tym roku, ale daje radę. Właśnie skończył proces tworzenia płyty. Album wychodzi w styczniu – w rozmowie z radiostacją SiriusXM wyjawiła Sharon Osbourne.

– Ma się całkiem nieźle – dodała partnerka byłego wokalisty Black Sabbath. – Jest bardzo podekscytowany współpracą z Post Malone i Travisem Scottem. Ich utwór radzi sobie świetnie. Jest na listach rozgłośni radiowych i cały czas pnie się do góry.

Jeśli początek 2020 r. rzeczywiście przyniesie premierę kolejnej solowej płyty Osbourne’a, będzie to pierwsze wydawnictwo muzyka od czasu premiery płyty „Scream” w 2010 r., a zatem – pierwsze wydawnictwo Osbourne po 10 latach przerwy.

O albumie wciąż niewiele wiadomo oprócz tego, że nie pojawi się na nim Zakk Wylde, do niedawna etatowy gitarzysta w zespole Osbourne’a.

– Nie, nie, nic przy tym razem nie robiliśmy – kilka dni temu oznajmił Wylde. – Ozzy jammował z kilkoma przyjaciółmi. Powiedział mi: „Zakk, skończyłem nagrywać nowy materiał”. Ja na to: „Świetnie, Ozzy”.

Ozzy Osbourne póki co wciąż pauzuje. Na początku października muzyk po raz kolejny przełożył solową trasę koncertową. Jego koncertowy powrót jest planowany na 2020 r.

Merch tematyczny związany z Ozzym Osbournem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV