Nowy album Behemoth w 2021. Zespół przedłużył kontakt z Nuclear Blast

O Behemoth jest ostatnio głośno z powodów pozamuzycznych, ale tak może to wyglądać jedynie z zewnątrz. W rzeczywistości zespół już planuje kolejne działania. Grupa przedłużyła kontakt z Nuclear Blast, w barwach której pod koniec roku zamierza wydać kolejny album.

Skazanie Nergala za obrazę uczuć religijnych nie zatrzyma Behemotha. Być może Nergal będzie musiał poświęcić nieco czasu sądowym bataliom, ale jego plany nie ograniczają się wyłącznie do tego. Koniec roku ma przynieść kolejny album Behemotha, który zespół wyda w ramach nowego kontraktu z Nuclear Blast.

„Behemoth, prawdopodobnie największy zespół wykonujący ekstremalny metal na świecie, przedłużył kontakt z Nuclear Blast” – poinformowała niemiecka wytwórnia.

Z informacji opublikowanej przez Nuclear Blast dowiadujemy się, że pod koniec roku ukaże się nowy album Behemoth, następca świetnie przyjętej płyty „I Loved You At Your Darkest” sprzed trzech lat.

– Nuclear Blast to od lat doskonale znana marka w metalu, a Behemoth to część jej długiej i wspaniałej historii. Teraz chodzi jednak o przyszłość. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia kolejnego rozdziału z oddanym, odświeżonym zespołem Nuclear Blast – komentuje Nergal.

Niewykluczone, że nowy materiał Behemoth zaprezentuje już podczas trasy The European Siege, w ramach której członkowie grupy wspólnie z Arch Enemy i Carcass przeprowadzą oblężenie 29 europejskich miast, w tym również Katowic.

W Katowicach Behemoth ma zagrać 17 października. To jak na razie jedyny ogłoszony polski koncert Behemotha w 2021 r.

CZYTAJ TEŻ: BEHEMOTH OGŁASZA POWRÓT NA SCENĘ Z ARCH ENEMY I CARCASS

Jeśli szukacie info o przyszłorocznym koncercie Behemoth i reszty zespołów w Katowicach, odsyłamy na stronę Knock Out Productions, gdzie możecie dostać bilety.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.