Nowy album Behemoth w 2021. Zespół przedłużył kontakt z Nuclear Blast

O Behemoth jest ostatnio głośno z powodów pozamuzycznych, ale tak może to wyglądać jedynie z zewnątrz. W rzeczywistości zespół już planuje kolejne działania. Grupa przedłużyła kontakt z Nuclear Blast, w barwach której pod koniec roku zamierza wydać kolejny album.

Skazanie Nergala za obrazę uczuć religijnych nie zatrzyma Behemotha. Być może Nergal będzie musiał poświęcić nieco czasu sądowym bataliom, ale jego plany nie ograniczają się wyłącznie do tego. Koniec roku ma przynieść kolejny album Behemotha, który zespół wyda w ramach nowego kontraktu z Nuclear Blast.

„Behemoth, prawdopodobnie największy zespół wykonujący ekstremalny metal na świecie, przedłużył kontakt z Nuclear Blast” – poinformowała niemiecka wytwórnia.

Z informacji opublikowanej przez Nuclear Blast dowiadujemy się, że pod koniec roku ukaże się nowy album Behemoth, następca świetnie przyjętej płyty „I Loved You At Your Darkest” sprzed trzech lat.

– Nuclear Blast to od lat doskonale znana marka w metalu, a Behemoth to część jej długiej i wspaniałej historii. Teraz chodzi jednak o przyszłość. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia kolejnego rozdziału z oddanym, odświeżonym zespołem Nuclear Blast – komentuje Nergal.

Niewykluczone, że nowy materiał Behemoth zaprezentuje już podczas trasy The European Siege, w ramach której członkowie grupy wspólnie z Arch Enemy i Carcass przeprowadzą oblężenie 29 europejskich miast, w tym również Katowic.

W Katowicach Behemoth ma zagrać 17 października. To jak na razie jedyny ogłoszony polski koncert Behemotha w 2021 r.

CZYTAJ TEŻ: BEHEMOTH OGŁASZA POWRÓT NA SCENĘ Z ARCH ENEMY I CARCASS

Jeśli szukacie info o przyszłorocznym koncercie Behemoth i reszty zespołów w Katowicach, odsyłamy na stronę Knock Out Productions, gdzie możecie dostać bilety.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV