Nowośc od Pearl Jam. Posłuchaj „Get It Back”

Nowość od Pearl Jam. Legenda sceny Seattle udostępniła utwór „Get It Back” napisany przez perkusistę Matta Camerona. To pierwszy nowy utwór „Pearl Jam” opublikowany po premierze płyty „Gigaton”.

Utwór „Get It Back” niedawno pojawił się na kompilacji „Good Music To Avert The Collapse Of American Democracy Vol. 2”, na której obok Pearl Jam pojawili się m.in. R.E.M, Arcade Fire i The War on Drugs. Cały dochód z kompilacji zasilił konto organizacji Voting Rights Lab chroniącej prawa do głosu dla wszystkich obywateli USA.

W przeddzień wyborów prezydenckich za oceanem członkowie Pearl Jam udostępnili swój najnowszy singiel.

Utwór „Get It Back” możecie odsłuchać poniżej.

To bardzo aktywny rok dla Pearl Jam, nawet biorąc pod uwagę, że zespół nie mógł zagrać wcześniej zaplanowanych koncertów. W marcu ukazał się pierwszy po siedmioletniej przerwie album Amerykanów. Teraz z kolei fani Pearl Jam będą mogli wziąć udział w specjalnym koncercie online celebrującym 30-lecie ich pierwszego występu na scenie. W ramach świętowania formacja 22 października wyemituje głośny koncert, który odbył się w 2016 r. w Wells Fargo Center w Filadelfii.

CZYTAJ TEŻ: PEARL JAM W POLSCE W 2021. JEST NOWA DATA

Przypomnijmy: w lipcu miał odbyć się polski koncert Pearl Jam w ramach promocji płyty „Gigaton”. Z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie ostatecznie nie doszło do skutku. Jeśli rozprzestrzenianie się COVID-19 wyhamuje, Eddie Vedder & Co. zagrają 23 lipca 2021 r. w Krakowie.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV