Mystic Festival ponownie przeniesiony. Festiwal dopiero w 2022

Spełnia się najczarniejszy scenariusz. Mystic Festival, największy polski festiwal metalowy, w tym roku nie dojdzie do skutku. Wydarzenie zostało przeniesione na 2022. „Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by się udało” – piszą organizatorzy imprezy.

Do końca wierzyliśmy, że Mystic Festival będzie mógł się odbyć, ale ostatnio trudno było być optymistą. Dzieje się to, czego niestety można się było spodziewać – lawinowo odwoływane są koncerty, festiwale i wszelkie wydarzenia masowe zaplanowane na lato.

„Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie zmusiła nas do podjęcia najtrudniejszej w tym roku decyzji. Tegoroczny Mystic Festival zostaje przeniesiony na 2-4 czerwca 2022 r.” – otwarcie informują organizatorzy Mystic Festival.

„Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by się udało, ale raz jeszcze prosimy o cierpliwość i zaufanie” – czytamy dalej w komunikacie. Musimy przełożyć Mystic Festival na rok 2022 i mamy nadzieję, że dotrwamy do tego czasu w dobrym zdrowiu. Epidemiolodzy zapewniają, że dzięki szczepieniom pandemia zostanie do tego czasu w pełni opanowana i będziemy mogli bez przeszkód cieszyć się najlepszą muzyką i doborowym towarzystwem.

Dobra informacja jest taka, że line-up imprezy, w którym znalazło się miejsce m.in. dla Judas Priest, Gojiry i Mercyful Fate, zostanie utrzymany. Judasi już potwierdzili swój udział w przyszłorocznym Mystic Festival. Kolejne gwiazdy wkrótce mają zrobić to samo.

Miejsce wydarzenia, czyli Stocznia Gdańska, pozostaje bez zmian. Nowością jest Warm Up Day, rozgrzewka przed festiwalem, zaplanowana na 1 czerwca. Dla posiadaczy karnetów na rok 2020 i 2021 opcja ta będzie bezpłatna.

Szczegóły oraz pełną treść komunikatu organizatorów Mystic Festival udostępniamy poniżej.

Mystic Festival to największy festiwal metalowy w Polsce. Wydarzenie organizuje Mystic Coalition, czyli połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

Naszą relację z ostatniego Mystic Festival możecie sprawdzić na naszym fanpage’u.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV