Mystic Festival 2019: 24 godziny do startu

Już tylko godziny dzielą nas od startu największego metalowego festiwalu w Europie Środkowo-Wschodniej. Mystic Festival 2019 startuje już jutro!

We wtorek, 25 czerwca, o godz. 15:30 zespół Omnium Gatherum otworzy Mystic Festival 2019. Melodyjni death-metalowcy jako pierwsi zagrają na Park Stage. Main Stage zostanie otwarte przez metalcore’ową formację Jinjer. The Shrine wystartuje koncertem blackmetalowców z In Twilight’s Embrace.

Bilety jednodniowe oraz karnety będę dostępne do kupienia podczas trwania festiwalu. Odbiór biletów kolekcjonerskich dla wszystkich, którzy kupili bilety przez stronę festiwal, będzie odbywał się w punkcie, oznaczonym na mapie nr 11.

Podczas festiwalu będzie można zobaczyć także prace Zbigniewa M. Bielaka – autora okładek płyt m.in.: Ghost, Possessed, Paradise Lost, Watain czy też Vltimas. Wystawa znajdować się będzie w sekcji Arena w sali A7.

Mystic Festival to największy festiwal metalowy w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się 25 i 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników.

Pełen line-up MYSTIC FESTIVAL 2019:

Dzień pierwszy (25 czerwca):
SLIPKNOT
AMON AMARTH
TESTAMENT
ELUVEITIE
JINJER
IN FLAMES
POWERWOLF
SOULFLY
VLTIMAS
OMNIUM GATHERUM
BATUSHKA
POSSESSED
IN TWILIGHT’S EMBRACE
POWER TRIP

Dzień drugi: (26 czerwca):
WITHIN TEMPTATION
HATEBREED
FROG LEAP
TRIVIUM
SABATON
CARCASS
KING DIAMOND
IMMOLATION
CROWBAR
MUNICIPAL WASTE
GRAND MAGUS
LOST SOCIETY
ENTROPIA
EMPEROR

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz Eventim.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV