Mushroomhead na koncercie w Polsce w 2022

Dobra wiadomość dla fanów Mushroomhead, którzy nie mogli doczekać się polskiego koncertu zamaskowanych legend metalu. Amerykanie odwiedzą nasz kraj, by 11 lipca 2022 r. wystąpić w warszawskiej Proximie.

Mushroomhead wyglądają jak dalecy krewni Slipknot, ale na tym właściwie kończą się wszelkie podobieństwa. Zespół powstał na początku lat 90., do dziś wydając kolejne płyty i koncertując na całym świecie. Na początku amerykańska miała być eksperymentem polegającym na połączeniu elektroniki z mocnym wokalem i jeszcze mocniejszymi riffami. Z biegiem czasu okazało się jednak, że Mushroomhead to coś znacznie większego, o czym zespół po raz kolejny przekonał wszystkich, wydając w ubiegłym roku świetnie przyjęty album „A Wonderful Life”.

Z materiałem z płyty Mushroomhead wybierają się do Polski. Ich koncert odbędzie się 11 lipca przyszłego roku w klubie Proxima w Warszawie. Wydarzenie organizuje agencja Winiary Bookings.

Bilety w cenie 80 zł są już w sprzedaży.

Szczegóły gigu udostępniamy poniżej.

Mushroomhead mają na koncie dziewięć albumów i niezliczone trasy koncertowe, a maski, które noszą, można uznać za zdecydowanie jedne z najlepszych w muzycznym biznesie.

Mushroomhead znajdziecie w naszym zestawieniu najlepszych zamaskowanych zespołów, które możecie znaleźć w artykule: „Metalowe i rockowe zespoły w maskach. Znasz je wszystkie?”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV