Motörhead i BMG wznawiają kultowy album koncertowy „No Sleep 'Til Hammersmith”

W 40. rocznicę kultowej koncertówki Motörhead „No Sleep 'Til Hammersmith” zespół i wytwórnia BMG wznawiają wydawnictwo. Do sprzedaży trafiły specjalne rozszerzone wydania na CD i winylu oraz bogato wyposażony box-set.

Latem 1981 r. Motörhead stał się jeszcze głośniejszy, a jego brzmienie miało jeszcze więcej brudu i tym samym wkroczył w kolejną erę swojej chwały. Właśnie otrzymaliście zaproszenie do przeżycia tego czasu ponownie.

Zespół wraz z wytwórnią BMG kontynuują zeszłoroczne obchody 40-lecia wydania ikonicznej płyty Motörhead „Ace Of Spades”. Nadszedł czas na album koncertowy, który zdetronizował wcześniejsze wydania na żywo: „No Sleep ‘Til Hammersmith”. Aby uczcić 40. rocznicę jego wydania, zaprezentowane zostaną odświeżone wersje płyty. Będą to wydane w twardej oprawie i z poszerzoną książeczką dwie opcje: podwójne wydanie CD oraz potrójne wydanie winylowe, zawierające utwory w wersji zremasterowanej plus kilka bonusów. Bonusy to m.in. trzy nigdy nieopublikowane wersje nagrań oraz również nigdy nieopublikowany zapis koncertu z Newcastle z 1981 r. W poszerzonej książeczce znajdą się historia albumu i wiele archiwalnych zdjęć grupy. Ponadto dostępny będzie także box-set zawierający cztery CD. To najbardziej kompletna wersja „No Sleep ‘Til Hammersmith”. Wasze bębenki słuchowe mogą tego nie wytrzymać.

Tuż po wydaniu płyty, kiedy Motörhead z „No Sleep ‘Til Hammersmith” weszli na pierwszą pozycję list przebojów w UK, Lemmy powiedział: „Wiedziałem że to właśnie koncertowa płyta będzie tą najlepszą, bo my jesteśmy koncertowym zespołem. Nie da się po wysłuchaniu naszych płyt zorientować się, jacy jesteśmy naprawdę. Musisz nas zobaczyć na żywo.”.

„No Sleep ‘Til Hammersmith” był pierwszym i jedynym numerem jeden w UK zespołu i po dziś dzień należy do najważniejszych albumów koncertowych wszechczasów.

„No Sleep ‘Til Hammersmith” kupicie na https://motorhead.lnk.to/nosleep40PR

Po koszulki i pełen merch Motörhead zaglądajcie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV