Metallica coveruje Judas Priest. Lars Ulrich za mikrofonem

Metallica znana jest z tego, że nie boi się brać za covery. Czterej jeźdźcy, którzy niedawno jeszcze brali na warsztat „Wehikuł czasu” Dżemu, tym razem spróbowali swoich sił z repertuarem Judas Priest. Mikrofon przejął Lars Ulrich.

Mówią, że nie potrafi grać na perkusji, ale jeśli zachodzi taka potrzeba, nie boi się stanąć (a raczej usiąść) za mikrofonem. Lars Ulrich dał popis wokalnych umiejętności, śpiewając „Delivering The Goods” Judas Priest.

Nagranie, na którym bębniarz Metalliki bierze się za bary z partią wokalną Roba Halforda, pochodzi z października 2018 r. Film został nagrany podczas próby zespołu przed koncertem w Pittsburghu.

Co ciekawe, niedawno magazyn „Metal Hammer” przypomniał wywiad z byłym menadżerem Metalliki Jonem Zazulą, który zdradził, że przed wydaniem „Kill’em All” w 1983 r. Lars Ulrich mógł zostać wokalistą Metalliki.

– Planowaliśmy z Larsem dużo rzeczy, ale James (Hetfield – red.) nie czuł się pewnie w roli wokalisty – wspomniał Zazula. – W pewnym momencie rozmawialiśmy nawet, czy Lars nie mógłby zostać frontmanem. Trwało to jednak kilka sekund.

Czy Lars rzeczywiście sprawdziłby się jako wokalista? Oceńcie sami. Próbkę wokalnych umiejętności perkusisty udostępniamy poniżej.

Najbliższy koncert Metalliki w Polsce odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w ramach trasy WorldWired Tour. Gośćmi specjalnymi będą Ghost i Bokassa.

Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Ralph Arvesen (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV