Mark Tremonti udostępnia tytułowy singiel z solowej płyty „Marching In Time”

Mark Tremonti, gitarzysta Alter Bridge i Creed, przygotowuje się do premiery solowej płyty „Marching In Time”. Do sieci trafił tytułowy singiel z zaplanowanego na wrzesień wydawnictwa.

Przez całe lata pracy z Alter Bridge i Creed, a ostatnio z własnym zespołem, Mark Tremonti nigdy nie odszedł od swojej miłości do pisania piosenek. Na nadchodzącym, piątym solowym albumie „Marching In Time” mistrz gitary po raz kolejny da się poznać jako songwriter, prezentując utwory, które zostały zainspirowane wydarzeniami ostatnich miesięcy.

„Jest refleksyjnym spojrzeniem na otaczający nas dzisiaj świat” – materiał z „Marching In Time” komentuje wydawca.

„Marching In Time” to historia ojca, któremu urodziło się dziecko podczas pandemii. Tremonti doświadczył tego osobiście, dlatego nadchodzący album ma dla niego wyjątkowy wymiar.

Na listach przebojów cały czas walczy ostatni singiel Tremontiego „If Not For You”, ale muzyk już postanowił zaprezentować kolejny. To epicka, zamykająca krążek ponad siedmiominutowa kompozycja „Marching In Time”.

Singiel „Marching In Time” udostępniamy poniżej.

Najnowszy longplay Tremontiego będzie dostępny w kilku wariantach: w formie CD, na winylu, a także w wiodących serwisach streaminogwych, gdzie wkrótce pojawią się kolejne single.

Jeszcze przed premierą „Marching In Time” Tremonti wróci na scenę. Póki co w USA. Na jego koncerty w Europie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać…

Tremonti uznawany jest za jednego z najciężej pracujących i najbardziej płodnych rockowych gitarzystów i autorów piosenek naszych czasów. Na swoim koncie ma nagrodę Grammy i 40 milionów sprzedanych nośników z Creed, Alter Bridge i solowym zespołem. Utrzymuje zawrotne tempo pracy zarówno w studiu, jak i koncertowo. W sumie ma na swoim koncie 15 albumów.

fot. S. Diussa

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.