Marilyn Manson wziął potajemny ślub. Nicolas Cage się wygadał

To intensywny rok dla Marilyna Mansona. Wokalista niedawno wydał kolejny album, a teraz wziął potajemny ślub. Wszystko wyjawił Nicolas Cage, który uczestniczył w ceremonii przez FaceTime’a.

Swój ostatni album Marilyn Manson nazwał „We Are Chaos”, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że popularny wokalista wszystko sobie poukładał i daleki jest od chaosu. Manson najpierw nawiązał współpracę z muzykiem contry Shooterem Jenningsem, w ten sposób otwierając nowy rozdział w swojej barwnej karierze, a jak dowiadujemy się z jego wywiadu z Nicolasem Cagem dla magazynu „Interview”, niedawno stanął również na ślubnym kobiercu.

W rozmowie nie pada wprawdzie nazwisko wybranki Mansona, ale z pewnością jest nią Lindsay Usich, wieloletnia partnerka autora „We Are Chaos”. Para pobrała się z dala od blasku fleszy. Gdyby nie Cage, który wygadał się, że oglądał ślub przez aplikację FaceTime, prawdopodobnie wszystko udałoby się utrzymać w tajemnicy.

– Tak na marginesie: to w porządku, że rozmawiamy o waszym ślubie? – podczas wywiadu upewnił się Cage. – Moim zdaniem wasz ślub był piękny, ponieważ zrobiliście to w czasie lockdownu. Widziałem to na FaceTime i dla mnie było naprawdę wspaniale. I to jak śpiewałeś „Love Me Tender”…

– Byliście jedynymi gośćmi na Face Time – odparł Manson.

– Przez ciebie krępowałem się, śpiewając „Love Me Tender”. Mówiłeś, że sam nam to zaśpiewasz, ale wyszło tak, że musiałem włączyć karaoke i zrobić to sam. Na końcu śpiewaliśmy razem i twoja wersja była dużo lepsza – do Cage’a zwrócił się Manson, zdradzając kulisy ślubu.

To drugie małżeństwo ekscentrycznego rockmana. W 2005 r. muzyk poślubił aktorkę Ditę Von Tesse. Para rozstała się jednak po zaledwie roku pożycia.

CZYTAJ TEŻ: MARILYN MANSON WSPOMINA WYPADEK SPRZED TRZECH LAT

Przypomnijmy: premiera „We Are Chaos”, ostatniej płyty Mansona, miała miejsce 11 września. Wokalista póki co nie koncertuje. W Polsce po raz ostatni wystąpił w 2018 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.