Marilyn Manson wziął potajemny ślub. Nicolas Cage się wygadał

To intensywny rok dla Marilyna Mansona. Wokalista niedawno wydał kolejny album, a teraz wziął potajemny ślub. Wszystko wyjawił Nicolas Cage, który uczestniczył w ceremonii przez FaceTime’a.

Swój ostatni album Marilyn Manson nazwał „We Are Chaos”, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że popularny wokalista wszystko sobie poukładał i daleki jest od chaosu. Manson najpierw nawiązał współpracę z muzykiem contry Shooterem Jenningsem, w ten sposób otwierając nowy rozdział w swojej barwnej karierze, a jak dowiadujemy się z jego wywiadu z Nicolasem Cagem dla magazynu „Interview”, niedawno stanął również na ślubnym kobiercu.

W rozmowie nie pada wprawdzie nazwisko wybranki Mansona, ale z pewnością jest nią Lindsay Usich, wieloletnia partnerka autora „We Are Chaos”. Para pobrała się z dala od blasku fleszy. Gdyby nie Cage, który wygadał się, że oglądał ślub przez aplikację FaceTime, prawdopodobnie wszystko udałoby się utrzymać w tajemnicy.

– Tak na marginesie: to w porządku, że rozmawiamy o waszym ślubie? – podczas wywiadu upewnił się Cage. – Moim zdaniem wasz ślub był piękny, ponieważ zrobiliście to w czasie lockdownu. Widziałem to na FaceTime i dla mnie było naprawdę wspaniale. I to jak śpiewałeś „Love Me Tender”…

– Byliście jedynymi gośćmi na Face Time – odparł Manson.

– Przez ciebie krępowałem się, śpiewając „Love Me Tender”. Mówiłeś, że sam nam to zaśpiewasz, ale wyszło tak, że musiałem włączyć karaoke i zrobić to sam. Na końcu śpiewaliśmy razem i twoja wersja była dużo lepsza – do Cage’a zwrócił się Manson, zdradzając kulisy ślubu.

To drugie małżeństwo ekscentrycznego rockmana. W 2005 r. muzyk poślubił aktorkę Ditę Von Tesse. Para rozstała się jednak po zaledwie roku pożycia.

CZYTAJ TEŻ: MARILYN MANSON WSPOMINA WYPADEK SPRZED TRZECH LAT

Przypomnijmy: premiera „We Are Chaos”, ostatniej płyty Mansona, miała miejsce 11 września. Wokalista póki co nie koncertuje. W Polsce po raz ostatni wystąpił w 2018 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV