„Lost In The Moment” – nowy singiel We Came As Romans

Wraz ze zbliżającą się premierą „Cold Like War”, najnowszego albumu We Came As Romans, grupa stopniowo publikuje nowy materiał. Zespół wrzucił do sieci kolejny utwór. „Lost In The Moment” to drugi singiel promujący krążek, który na sklepowe półki trafi 20 października.

To będzie obfita jesień, jeśli chodzi o metalcore’owe premiery. „Cold Like War” We Came As Romans należy do najbardziej wyczekiwanych.

– Szczerze mówiąc, robienie tego albumu było frustrujące – o pracach nad „Cold Like War” w najnowszym wywiadzie dla Rocksound.tv opowiada Dave Stephens, głos We Came As Romans. – Większość branży muzycznej odwróciła się od nas podczas ostatniego procesu nagraniowego. Wiele osób nas skreśliło.

– Mieliśmy wiele do udowodnienia również naszym fanom. Wielu z nich również w nas zwątpiło. Był to dla nas straszny czas – przyznaje Stephens i dodaje: – Wiedzieliśmy, że musimy zrobić coś naprawdę dobrego, dlatego zamknęliśmy się na rok. Nigdzie nie podróżowaliśmy, nie graliśmy koncertów. Zupełnie nic przez rok.

Wokalista zapewnia, że całą frustrację zespół zamknął w utworach, przez co „Cold Like War” ma zabrzmieć znacznie potężniej niż poprzednie wydawnictwa We Came As Romans. Póki co znamy dwa utwory z płyty – tytułowy „Cold Like War” oraz najnowszy, świeżo opublikowany „List In The Moment”.

Utwór wraz z klipem udostępniamy poniżej.

Ostatnim albumem zespołu pozostaje „We Came As Romans” z 2015 r.

Skład grupy tworzą obecnie Joshua Moore, Dave Stephens, Lou Cotton, Andy Glass, Kyle Pavone i David Puckett.

Koszulki We Came As Romans znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.