Lars Ulrich jako maluch. Zobacz zdjęcie perkusisty Metalliki

Zdjęcia gwiazd metalu z czasów dzieciństwa potrafią być rozczulające, nawet gdy chodzi o Larsa Ulricha. Perkusista Metalliki opublikował zdjęcie z przeszłości, które z miejsca stało się hitem. Oto Lars sprzed lat!

Zdjęcie, które na Instagramie opublikował Lars Ulrich, to sielska scena rodzajowa z dwoma duńskimi maluchami w roli głównej. Obaj chłopcy mogliby z powodzeniem reklamować Vibovit albo inny Bobo Frut, co rozczula tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę, że jeden z nich to perkusista największego zespołu światowego metalu.

Bębniarz Metalliki zdjęcie skomentował krótko: „Kolega Jake wysłał mi nasze zdjęcie sprzed kilku lat. Który jest kim?”.

Zostawiamy was z tą zagadką. Swój typ możecie wskazać w komentarzu.

Warto odnotować, że zdjęcie, które opublikował Ulrich, pochodzi z okresu, kiedy późniejszy perkusista Metalliki mieszkał jeszcze w Danii. Niewiele brakowało, a Ulrich śladem swojego ojca zostałby zawodowym tenisistą. Poszedł jednak inną drogą, wybierając perkusję. Do Stanów Zjednoczonych przeprowadził się w 1981 r. Tam wspólnie z Jamesem Hetfieldem założył Metallicę. Dziś jest prawdziwym gwiazdorem metalu, mającym wprawdzie swoich antyfanów, ale i tak będącym jednym z najpopularniejszych muzyków tego gatunku na świecie.

Przypomnijmy: ostatni koncert Metalliki w Polsce miał miejsce w sierpniu 2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wydarzenie było częścią drugiej europejskiej trasy promującej album „Hardwired… to Self-Destruct”.

Koszulki i gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. R. Arvesen (CC BY-SA 2.0)

https://www.instagram.com/p/B9aioNLnHd7/?utm_source=ig_embed

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV