Koncert Rammstein odwołany. Zespół pracuje nad nowymi datami

To nie jest dobra wiadomość dla fanów Rammstein. Zespół odwołuje tegoroczną trasę koncertową, w ramach której niemiecka formacja miała wystąpić również w Warszawie. Obóz Rammstein pracuje nad nowymi datami.

Drugi koncert Rammstein w Polsce w ramach promocji ubiegłorocznej płyty herosów Neue Deutsche Härte miał być dużym wydarzeniem. Koncert nie dojdzie jednak do skutku, podobnie jak cała europejska trasa Niemców. To już oficjalna informacja, którą zespół podał na swojej stronie.

„W związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19, które dotykają praktycznie wszystkie zaplanowane daty, tegoroczna trasa stadionowa zespołu niestety nie może dojść do skutku” – za pośrednictwem Rammstein.de poinformował obóz Rammstein.

„Obecnie sprawdzamy, czy jest możliwe, żeby przełożyć te koncerty” – czytamy w komunikacie, w którym grupa dziękuje za zrozumienie i cierpliwość.

Polski koncert Rammstein miał odbyć się 17 lipca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Przypomnijmy: niedawno w mediach gruchnęła informacja o tym, że wokalista Rammstein jest zakażony koronawirusem, co na szczęście okazało się fake newsem. Zespół poinformował, że Till Lindemann jest zdrowy. Muzyk rzeczywiście poddał się testowi na obecność koronawirusa, ale wynik testu okazał się negatywny, co oznacza, że Lindemann nie zaraził się koronawirusem podczas niedawnej trasy koncertowej w Rosji.

Merch Rammstein znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV