Koncert Prophets of Rage z Pol’and’Rock w całości w sieci

Prophets of Rage to rozdział, który na dobre zamknęła reaktywacja Rage Against The Machine, ale przez kilka ostatnich lat amerykańskiej supergrupie udało się namieszać. Prophets of Rage zdążyli m.in. wystąpić na Pol’and’Rock Festival. Zapis tego pamiętnego koncertu pojawił się na KręciołaTV!

Prophets of Rage w ubiegłym roku pojawili się w Polsce, dając koncert na Pol’and’Rock Festival. Był to jeden z najmocniejszych punktów line-upu „najpiękniejszego festiwalu świata”, co zresztą supergrupa potwierdziła na scenie. W jej setliście nie zabrakło evergeenów Rage Against The Machine, takich jak „Guerilla Radio” czy „Killing in the Name”, a brzmienie Prophets of Rage było jak powrót do czasów zbuntowanych dzieciaków w Vansach.

Kilka miesięcy po wizycie na Pol’and’Rock supergrupa zakończyła działalność. Prophets of Rage rozwiązali się w wyniku hucznego come backu Rage Against The Machine. Był to niezły projekt i warto do niego czasem wrócić. Taką możliwość dała nam właśnie KręciołaTV, publikując w całości koncert zagrany Prophets of Rage zagrali na ostatnim Pol’and’Rock.

Koncert udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: RAGE AGAINST THE MACHINE. „KRZYK CZASÓW, GDY BYLIŚMY ZBUNTOWANI”

Przypomnijmy: skład Prophets of Rage tworzyli Tom Morello (RATM/Audioslave), Tim Commerford (RATM/Audioslave), Brad Wilk (RATM/Audioslave), DJ Lord (Public Enemy), Chuck D (Public Enemy) i B-Real (Cypress Hill).

Grupa zdołała wydać jeden album: imienny „Prophets of Rage” w 2017 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV