Koncert Nightwish w Polsce ponownie przełożony

Koncert Nightwish przeniesiony na późniejszy termin. Wydarzenie, które pierwotnie miało odbyć się już w maju, zostało przesunięte na koniec listopada. Miejsce pozostaje bez zmian – fanów Nightwish ugości Arena Gliwice.

Europejskie tournée Nightwish, promujące jej najnowszy album „Human. :II: Nature.”, zostało ponownie przełożone. Jak informuje Knock Out Productions, organizator polskiego koncertu Nightwish, wydarzenie odbędzie się 28 listopada, a nie – jak do tej pory planowano – w maju.

„Wszystkie zakupione wejściówki na koncert (w tym pakiety VIP) zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia. Ze względu na zaistniałą zmianę uruchomiliśmy również możliwość dokonywania zwrotów oraz wymiany biletów w miejscu ich zakupu – czytamy na stronie Knock Out Productions.

Szczegóły znajdziecie poniżej.

Zgodnie z wcześniejszymi planami u boku Nightwish w Gliwicach zaprezentują się dwie inne fińskie formacje: Amorphis oraz Turmion Kätilöt.

Przypomnijmy: pierwotnie zespół miał wystąpić w Polsce w grudniu 2020 r. Organizację koncertu uniemożliwiła pandemia koronawirusa.

W międzyczasie sporo zmieniło się w obozie Nightwish. Z zespołem pożegnał się Marko Hietala, basista grupy. Odchodząc z Nightwish, muzyk nie szczędził gorzkich słów pod adresem branży muzycznej. Grupa tymczasem póki co nie przedstawiła nowego basisty. Jedno jest pewne: w Polsce Nightwish pojawi się już w odświeżonym składzie.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV