Koncert Aerosmith przeniesiony na 2022

Fatalna wiadomość dla fanów Aerosmith, którzy wybierali się na koncert do Krakowa. Wydarzenie właśnie zostało przełożone na kolejny rok i nie odbędzie się 5 lipca. Poznaliśmy nową datę.

Już po raz drugi agencja Live Nation jest zmuszona do odwołania koncertu Aerosmith, który pierwotnie miał odbyć się w 2020 r. Nowa data to 13 lipca 2022 r. Miejsce, czyli Tauron Arena w Krakowie, pozostaje bez zmian.

Amerykańscy rockmani już w ubiegłym roku jasno dali do zrozumienia, że nie wrócą na scenę, dopóki pandemia nie zostanie opanowana. To niestety wydaje się odległą perspektywą.

To fatalna wiadomość tym bardziej, że niedoszła trasa, która miała odbyć się najpierw w ubiegłym roku, a następnie w związku z rozwojem pandemii została przesunięta na ten rok, była dla Aerosmith okazją do świętowania 50-lecia działalności. Zespół zapowiadał spektakularne koncerty i niesamowitą atmosferę. Wszystko znów będzie musiało poczekać.

To pierwszy duży letni koncert, który został odwołany przez Live Nation. Jeśli nic się nie zmieni, lista przełożonych na kolejny rok koncertów będzie długa. W kolejce są m.in. Iron Maiden, Rammstein, Pearl Jam i Korn…

CZYTAJ TEŻ: KULTOWY FRANCUSKI FESTIWAL METALOWY ODWOŁANY

Kariera Aerosmith rozpoczęła się na przełomie lat 60. i 70. XX w. To żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej. Skład Aerosmith tworzą Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV