Koncert Aerosmith odwołany. Jest nowa data

Zła i dobra wiadomość dla fanów Aerosmith. Zła jest taka, że zespół w tym roku nie wystąpi w Polsce, a dobra – amerykańscy gwiazdorzy rocka nadrobią to w przyszłym roku. Jest już nowa data.

5 lipca – zarezerwujcie tę datę, jeśli chcecie zobaczyć Aerosmith na żywo lub po prostu macie już bilety na koncert, który za nieco ponad miesiąc miał odbyć się w Tauron Arenie.

Miejsce koncertu pozostaje bez zmian, a zakupione bilety zachowują ważność. Jeśli mimo wszystko chcecie je zwrócić, musicie kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą.

„Aerosmith jest i zawsze będzie zespołem [grającym] dla fanów i razem z fanami. Z tego też powodu podjęliśmy decyzję, by przełożyć naszą europejską trasę zaplanowaną na lato, dokładając wszelkich starań, by skupić się na zdrowiu i dobru każdego w tym bezprecedensowym czasie” – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie Amerykanów.

„Prosimy, bądźcie bezpieczni i mili dla innych. Dużo miłości!” – apelują rockmani, którzy tego lata mieli świętować w Europie 50-lecie działalności Aerosmith.

Kariera Aerosmith rozpoczęła się na przełomie lat 60. i 70. XX w. To żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej. Skład Aerosmith tworzą Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja).

Merch Aerosmith znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Julio Aprea (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV