John Petrucci stworzył linię kosmetyków do pielęgnacji brody

John Petrucci to jeden z najlepszych gitarowych wymiataczy na świecie, ale też posiadacz bujnego i zadbanego zarostu. Gitarzysta Dream Theatre postanowił zdradzić swój sekret, uruchamiając sprzedaż własnych produktów do pielęgnacji brody i wąsów.

John Petrucci to jeden z wielu brodaczy w świecie rocka i metalu. Petrucci ewidentnie wie, jak dbać o zarost. Swoim nowym produktem gitarzysta chce pomóc w tym aspekcie również innym brodaczom. Gitarzysta Dream Theatre we współpracy z firmą Captain Fawcett stworzył linię produktów do profesjonalnej pielęgnacji brody i wąsów.

Kosmetyki firmowane nazwiskiem popularnego muzyka i nazwane „Nebula” trafiły już do sprzedaży. Do każdego z nich dołączona jest kostka Jim Dunlop. Brodacze mają do wyboru specjalne oleje, kremy i inne specyfiki. Wszystko osobiście przetestowane przez Petrucciego.

– Przez większość kariery mam brodę – zauważa Petrucci. – Zacząłem ogolony na samym początku, ale już, jeśli dobrze pamiętam, w okresie „Awake”, czyli bardzo wcześnie, miałem brodę. Wtedy to była kozia bródka. To było… Sam nawet nie pamiętam już kiedy, ale później zapuściłem całą, epicką brodę i do tego wąsy.

– Zawsze interesowało mnie, jak wpływa to na twój wygląd – dodaje gitarzysta. – Złapałem się na tym, że pełna, oldschoolowa broda mi służy. Wkręciłem się w to, w całą kulturę związaną z barberstwem, w produkty, takie jak olejki czy kremy, w naukę, jak przycinać brodę, w eksperymentowanie różnymi kształtami. Jeśli mam być szczery, to naprawdę fajne hobby.

Unboxing nowych produktów dla brodaczy w wykonaniu samego Petrucciego możecie zobaczyć poniżej.

Co ciekawe, Petrucci nie jest jedynym rockowym czy metalowym artystą, który zainteresował się barberstwem. Swoją linię produktów dla brodaczy ma również John Cooper, wokalista Skillet. Najbardziej barwnym przykładem jest jednak Nergal, który posiada własne barber shopy w Warszawie i Gdańsku.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.