John Campbell (Lamb of God): Willie Adler nadal jest członkiem Lamb of God

Na ostatnich koncertach Lamb of God zabrakło gitarzysty Williego Adlera. John Campbell, basista zespołu, uspokoił fanów i zapewnił, że Willie nadal pozostaje w ekipie.

W wywiadzie dla australijskiego podcastu „Scars And Guitars” John Campbell, basista Lamb of God, został zapytany, czy Willie Adler nadal jest członkiem grupy. Powodem było zastąpienie wieloletniego gitarzysty na ostatnich koncertach przez Phila Demmela, byłego już gitarzystę Machine Head.

– Absolutnie tak. Willie dalej jest członkiem Lamb of God – zapewnił Campbell, ucinając spekulację. – Wszyscy miewamy takie momenty, że nie możemy z pewnych powodów zagrać trasy. Willie to stuprocentowy członek naszego zespołu. Mamy szczęście, że Phil Demmel był akurat dostępny, żeby pomóc nam zagrać koncerty do końca.

Podczas tegorocznego festiwalu Bloodstock portal TotalRock zapytał Phila Demmela, czy sytuacja związana ze szczepieniami Williego przeciw COVID-19 jest powodem, dla którego to właśnie on zajął miejsce Adlera. Muzyk odparł: „To nie jest czas i miejsce na mówienie o tym. W ogóle nie czuję się upoważniony, aby o tym mówić. To on podejmuje decyzje, a ja jestem jedynie chwilowym zastępcą”.

Demmel jest jednak zadowolony ze swojego zaangażowania w występy Lamb of God.

– To jeden z największych metalowych zespołów na świecie. Wszedłem w buty Williego i teraz dokładnie czuję jego riffy. Jest niesamowitym gitarzystą. Bardzo dobrze dogaduję się z chłopakami na scenie i też poza nią. Uwielbiam sposób, w jaki dbają o swoje interesy. Dobrze jest być tego częścią – zakończył.

Phil Demmel zastąpił Williego Adlera na części sierpniowych koncertów Lamb of God w Europie. Wcześniej miało to miejsce na początku roku podczas rejsu ShipRocked i w maju na kanadyjskiej części trasy Lamb of God z Megadeth.

Najnowszy album Lamb of God „Omens” ujrzy światło dzienne 7 października.

Michał Drab

fot. T. Shinn

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.